«Укрзалізниця» радить співробітникам змінити форму на один день

У третій четвер травня рівно 10 років тому в Україні зародилося свято, яке вже перетнуло кордони і стало міжнародним. Це свято етнічного вишитого українського одягу. Цього року День вишиванки припадає на 19 травня. Тож «Укрзалізниця» запрошує працівників частково змінити форму на національне вбрання. Про це інформує прес-служба відомства.

«Пропонуємо працівникам ПАТ «Укрзалізниця» підтримати ініціативу, що стала вже традицією – прийти на роботу у вишиванці. До того ж чимало працівників галузі самі захоплюються вишиванням, тому колективу буде приємно побачити їх у вбранні, вишитому власноруч. Багато вишиванок – це сімейні реліквії, подарунки від батьків чи старшого покоління. Це важливий символ та національний оберіг. Вважається, що в кольорі та узорі вишивки закодований глибокий смисл. До того ж у різних куточках України віддають перевагу своїм унікальним узорам та кольоровій гамі», — пише прес-служба.

День вишиванки, яка є національною святинею, символізує традиційний зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. Вишита сорочка є символом щасливої долі і родинної пам’яті.

Добавить комментарий