Усі автодороги Дніпропетровської області проїзні

Усі автодороги Дніпропетровської області проїзні, штучні споруди, мости, шляхопроводи, всі транспортні розв’язки – не зруйновані. Жодних обмежень державними дорогами Дніпропетровської області немає. Наразі вся інфраструктура в області стабільно працює.

«В області діє комендантська година з 20:00 до 6:00, тому прошу враховувати це у плануванні маршрутів. Також на державних дорогах проводиться перевірка документів – працює Нацполіція, ЗСУ, ТРО, Нацгвардія. При собі треба мати паспорт, документи на авто, водійське посвідчення. Правила поведінки на блокпостах: завчасно приготуйте документи, зменшуйте швидкість, вимкніть фари та увімкніть аварійне світло. Заборонено проводити відео- та фотозйомку під час перевірки документів. Без дозволу військових не виходити з авто. Чітко відповідайте на питання, які ставлять. Якщо запитають, відкрийте багажник. Після огляду продовжуйте рух, не набирайте швидкість», – розповів начальник служби автодоріг Дніпропетровської області Олександр Коломійцев.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Він додав, якщо жителі Дніпропетровщини планують виїзд за межі області, працює цілодобова диспетчерська служба: +380950097090 (надається актуальна інформація щодо стану проїзду).

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!