У Дніпропетровську узаконити МАФи можна до 30 квітня

Прийнято рішення щодо кінцевого строку подачі заявок на легалізацію незаконних торговельних споруд – до 30 квітня. Про це під час брифінгу повідомив в.о. директора департаменту споживчого ринку та сфери послуг міськради Дмитро Терент`єв.

«Раніше департаментом оголошено так зване узаконення мафів, встановлених у 2015 році і раніше. На сьогодні у департаменті знаходиться близько 1,5 тисяч відповідних заяв, з них близько 1 тисячі 300 вже опрацьовано і по ним видано дозволи. Загалом у місті понад 4 тисяч мафів, тому закликаємо підприємців звернутися до департаменту з відповідною заявою», — зазначив Дмитро Терент`єв.  За його словами, після 30 квітня подати заяву на легалізацію тимчасових торговельних споруд буде неможливо.

Під час брифінгу Дмитро Терент`єв іще раз нагадав процедуру узаконення. «До департаменту необхідно у письмовій формі подати заяву, фотографію об’єкта і позначення на плані його місцезнаходження. На першому етапі більше нічого не потрібно. Після того, як заяву розглянуто, підприємець укладає договір з КП «Благоустрій» і офіційно оплачує до міського бюджету кошти за оренду. Тим, хто лише хоче встановити тимчасово торговельну споруду, необхідно ще й отримати паспорт-прив’язку у Головному архітектурно-планувальному управлінні. Якщо процедуру місцезнаходження управління погодило, підприємець напряму укладає договір з КП «Благоустрій», — додав Дмитро Терент`єв.

Добавить комментарий