В аптеках Дніпра остерігайтесь фальсифікату

Так звані біодобавки для схуднення, заспокійливі, покращення потенції, нормалізації обміну речовин та сну під марками відомих виробників зловмисники реалізовували через аптечну мережу у Дніпрі.

Правоохоронці  провели обшук в одному із складських приміщень, розташованому на території обласного центру. «В ході обшуку було виявлено та вилучено три коробки з уже готовою для реалізації продукцією, 14 коробок із заготовками та близько двох десятків коробок із етикетками назв, які вони наклеювали на заготовки. Дванадцять найменувань так званих видів БАДів вилучено та направлено на експертизу», — повідомив старший слідчий Чечелівського відділення поліції Антон Солодовник, зазначають у прес-службі поліції.

Наразі проводяться слідчо-оперативні дії по встановленню організатора злочинного бізнесу та притягнення його до відповідальності.

За даним фактом слідчим відділенням Чечелівського відділення поліції порушено кримінальне провадження за ст. 227 (випуск або реалізація недоброякісної продукції) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.