В цьому році Nokia випустить одразу два нових смартфона

Компанія Nokia, про яку весь світ почав поступово забувати, нагадала про себе і своє бажання вийти на ринок смартфонів під власним брендом. Згідно останньої інформації, фінський виробник анонсує і випустить одразу два нових мобільника, притому вже в цьому році. У Nokia залишилося менше півроку, щоб виконати обіцянку і здійснити задумане.

Як повідомляється, це будуть два топових смартфона, причому на них вже з заводу буде встановлюватися ОС Google Android 7.0 Nougat, планована до випуску у вересні або жовтні. Поверх неї Nokia встановить свій фірмовий інтерфейс Z-Launcher System, хоча є сумніви, що він виявиться більш штатної оболонки Android. Перший смартфон від Nokia отримає екран з діагоналлю 5,2 дюйма і нестандартною роздільною здатністю 2048х1080 пікселів — вже не Full HD, але все ж ще не Quad HD. Точно таку ж картинку буде видавати і другий мобільник, але вже з 5,5-дюймовим тачскріном.

Парочка отримає по процесору Qualcomm Snapdragon 820, не менше 3 Гб оперативної пам’яті і повну відсутність зв’язку з Microsoft, яка з 1 січня поточного року не владна над Nokia в плані її ідей, які вона буде реалізовувати в нових засобах зв’язку. Також очікується, що обидва первістка від Nokia зможуть похвалитися захистом від води й пилу за стандартом IP68. Будемо сподіватися, що тут вона буде чесною, а не як у випадку більшості смартфонів від Samsung. Додамо також, що вартість найдорожчого моноблока Nokia складе близько 440 доларів США, і саме в неї помістять камеру з роздільною здатністю 22,6 мегапікселя.

Джерело: Євромобіл

Добавить комментарий