В одному з парків Дніпра висадили чорнобривці (фото)

У Дніпрі, незважаючи на війну в країні, продовжують підтримувати в належному стані території парків. Наразі у зелених зонах активно ладнають газони, обробляють рослини від шкідників та різних захворювань, а також висаджують однолітні квіти.

у парку Дніпра висадили чорнобривці

“По багатьох наших локаціях ми вже внесли добрива, обрізали багаторічні рослини та упорядкували газони. А сьогодні в одному з парків Дніпра ми висадили чорнобривці. По-перше, це досить символічно. По-друге, ці квіти невибагливі під час висаджування та й догляд за ними не складний. На жаль, у цьому році прикрашати парки різноманіттям квітів неможливо. Через війну порушено логістику доставки”, — зазначила начальниця відділу благоустрою КП “Міська інфраструктура” ДМР Любов Чадіна.

у парку Дніпра висадили чорнобривці

Загалом чорнобривцями засадили дві центральні клумби в одному з парків Дніпра на загальній площі 600 м². За словами садівниці Людмили Пивовар, вони будуть квітнути до пізньої осені.

у парку Дніпра висадили чорнобривці

“Ми сподіваємось, що ці квіти будуть радувати Дніпрян та гостей, які до нас приїжджають. Хочемо,аби люди, гуляючи нашим парком, згадували мирні часи та хоч трохи відволікались”, — додала Людмила Пивовар.