В одному з університетів Дніпра з’явилась іменна аудиторія

На економічному факультеті Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара вшанували пам’ять декана Сергія Смирнова відкриттям його іменної аудиторії.

В аудиторії, яка була донедавна робочим кабінетом Сергія Олександровича і де він читав лекції, зібралися співробітники, студенти, аспіранти, випускники, друзі багаторічного декана економічного факультету ДНУ. Зусиллями студентів та співробітників кафедри статистики, обліку та економічної інформатики відтепер у цій кімнаті розташований портрет Сергія Смирнова, доповнені й оновлені стенди, які свого часу були облаштовані деканом. Тут студенти завжди можуть ознайомитися з новинами із впровадження найсучасніших технологій, історією інформаційно-комунікаційних технологій України, інформаційного суспільства й економіки.

Ректор університету Микола Поляков відзначив, що Сергій Олександрович був справжнім патріотом університету й своєї сім’ї. Микола Вікторович запропонував його учням видати збірку наукових праць Сергія Смирнова, а також проводити заходи на факультеті, присвячені його пам’яті. «Живуть ті, кого пам’ятають», – наголосив ректор.

Дитячими спогадами поділилася донька науковця, випускниця економічного факультету Анастасія Баженова. Вона розповіла, зокрема, що її тато був системною людиною в усьому – як у науці, так і в побуті, від нього вона перейняла багато життєвих навичок, зазначають у  прес-службі університету.

Турбуючись про збереження пам’яті про свого декана, творці іменної аудиторії подбали, щоб усі, хто сюди заходитиме, відчули, що тут працював професор Сергій Смирнов.