В єднанні – сила: школярі Дніпропетровської та Донецької областей влаштують патріотичний квест

Школярі Дніпропетровської та Донецької області зберуться разом на патріотичному квесті. Таку ідею запропонували діти нашого регіону. На святі не буде офіціозу та довгих промов. Близько трьох сотень хлопців та дівчат долучаться до цікавих конкурсів та флешмобу. Все задля того, щоб подружитися з однолітками з сусіднього регіону та більше дізнатися про Батьківщину. Оригінальним святом школярі відзначать День захисту дітей.

квест
«Ми запровадили новий формат спілкування з дітьми. Яким має бути патріотичне виховання, зі школярами обговорювали під час неформальної зустрічі у Дніпропетровській ОДА. На чаюванні хлопці та дівчата запропонували величезну кількість ідей. Один з найцікавіших проектів вже допомагаємо їм реалізувати. У День захисту дітей в області пройде патріотичний квест», — розповів очільник області Валентин Резніченко.
1 червня діти Дніпропетровщини запросили в гості однолітків з Донеччини.
«Квест націлений на єднання і дружбу школярів двох регіонів. Учні 5-7 класів зустрінуться на межі областей – у Гаврилівській школі. Буде насичена програма з безліччю цікавих конкурсів», — поділилася радник голови ОДА Ольга Горб.

Квест
Діти розділяться на команди – будуть виконувати завдання та збиратимуть за них сувеніри. Конкурси пройдуть в різних локаціях, кожна з яких символізуватиме певну область України. Наприкінці діти зберуть зі своїх подарунків спільний великий скарб.
«Зазвичай патріотичні заходи вигадують і організовують дорослі. Виходить, що вони проводять їх для себе, а не для дітей. Цього разу все буде інакше. Не буде довгих промов та помпезного відкриття. Ідея та її реалізація – справа рук самих школярів», — наголосила радник голови ОДА Ірина Кашлевська.
Після конкурсів близько 300 дітей долучаться до танцювального флешмобу.
«Гостям буде цікаво, тому що проект придумали ми самі. Ми знаємо, що подобається нам, і впевнені, що це буде цікаво й нашим одноліткам. Готуємо дуже багато сюрпризів та подарунків. Та поки-що всіх секретів не розкриємо», — поділилася учениця 46-ї школи Олександра Фіненко.

Добавить комментарий