Вчені назвали продукт, здатний уповільнити старіння організму

Американські вчені з Університету Пенсильванії в ході досліджень виявили, що білий гриб має антиоксиданти, здатні уповільнити старіння організму. Крім того, цей гриб містить речовини корисні для імунної системи, шкіри і кліток, повідомляє cikavosti.com.

В ході вивчення антиоксидантів, що містяться в білих грибах, американські вчені відзначили вплив деяких з них на процеси старіння людського організму. Так, ерготіонеїн і глутатіон, які не виробляються у людини, сприяють регенерації і підтримання тонусу.

Крім цього, в білих грибах міститься елемент селен і вітамін D, що мають вплив на стан шкіри і окислювальні процеси в клітинах організму. При цьому вчені відзначають, деякі фрукти і овочі також містять зазначені елементи і антиоксиданти, проте їх концентрація в рази нижче, ніж в грибах. Такий високий вміст корисних речовин, що потрапляють в організм людини, дає захист від онкологічних і серцевих захворювань, а також зменшує ризик розвитку деменції.

Нещодавно експертами було проведено аналіз щоденного раціону харчування літніх людей в Сінгапурі та Японії, показав, що у любителів білих грибів був знижений ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Це відбувається з-за «допомогою» антиоксидантів в регулюванні рівня кисню в клітинах та зниження ризику їх пошкодження. Відомо, процес старіння відбувається саме внаслідок окиснення часток у клітинах. Тому, вчені стверджують, корисні речовини білого гриба, впливають на подовження молодості організму