Вчені розповіли про корисні властивості айви

Про корисність айви писав ще Авіценна. Наразі продукт застосовується у фітотерапії. Але на цьому корисні властивості айви не закінчуються. З її насіння можна зробити спеціальний відвар, який надає істотну допомогу при лікуванні захворювань дихальних шляхів. Повідомляє Радіо Максимум.

Також в айві знайдено велику кількість біологічно активних речовин. Зокрема, в плоді виявили тартронову, лимонну і яблучну кислоти. В айві багато міді, цинку, фосфору, кальцію, пектинів, заліза і різноманітних вітамінів. Тому фахівці настійно рекомендують включати ці плоди в раціон свого харчування.

До того ж айва дуже популярна в південних країнах. Проте українці вважають її смак надмірно терпким, а структуру дуже щільною. Виявляється, потрібно просто вміти правильно її їсти. Айву не вживають в їжу, як, наприклад, яблука. Щоб фрукт отримав м’якість, його шматочки потрібно бланшувати у воді протягом близько 25 хвилин.

Потім відвар зливають і проціджують. У нього додається цукор і він кип’ятиться з помішуванням. У сироп додаються часточки айви, він настоюється, і ласощі готові.