Вчені: здоров’я залежить від місяця народження людини

Іспанські вчені виявили зв’язок між місяцем народження людини і її майбутніми проблемами зі здоров’ям. Дослідження показало, що аспекти здоров’я матері під час вагітності і перший рік життя дитини роблять значний вплив на організм людини.

Задіяли понад 30 тис. пацієнтів, вчені зіставили місяць народження людини з 27 різними проблемами зі здоров’ям, починаючи від нетримання і закінчуючи мігренню.

Народжені в червні і грудні люди мають максимально високий ризик остеоартриту, а ось у тих, що з’явилися на світ у квітні ризик болю в нижній частині спини мінімальний. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на Netdoctor.

Виявилось, що у жінок 8 різних проблем зі здоров’ям пов’язані з місяцем народження. Серед них нетримання, яке найчастіше спостерігається у народжених в червні, а також підвищений рівень холестерину, який частіше зустрічається у тих, хто народився в жовтні.

На думку фахівців, час народження впливає на різні чинники — ультрафіолетові промені, вітамін D, температури, сезонні віруси і алергії, які впливають на розвиток матки і плоду, що знаходиться в ній.