Вчитель з України перемогла у конкурсі Кембриджа

Вчителька англійської мови у 25 школі Кропивницького Олеся Гудименко перемогла на міжнародному конкурсі Cambridge English Schools competition 2017. Пише «Українська правда. Життя».

Участь у ньому взяли 120 представників різних країн, а головною нагородою для переможця стало двотижневе навчання на курсах у коледжі одного з найпрестижніших вишів світу. За умовами змагання, вчителі мали представити свою концепцію навчання. Ідея Олесі Гудименко викликала схвалення журі.

Для участі у конкурсі вона залучила й своїх учнів-одинадцятикласників. Гудименко запропонувала школярам проїхатися в уявному автобусі, який прямує в майбутнє.

Сама «сіла» за кермо, а кожен пасажир під час «перевірки квитка» повинен був невеликим малюнком зобразити, що означає англійська особисто для нього.

За словами викладачки, така гра допомагає дітям усвідомлювати роль вивчення мови. «У школі працюю 15 років, до цього часу участі в жодних конкурсах не брала. А от мої учні не раз ставали переможцями різних змагань і олімпіад. Одна учениця, вигравши міжнародний конкурс, навіть їздила на зустріч із Королевою Великої Британії», – розповідає Олеся.