Вчителям обіцяють підвищити зарплату в разі проходження сертифікації

Вчителям, які пройдуть добровільну сертифікацію, планується підвищення заробітної платні на 20%. Про це заявив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей під час наради методистів іноземних мов інститутів післядипломної педагогічної освіти, повідомляє «Українська правда»  із посиланням на прес-службу Міністерства освіти і науки України.

«Сертифікація вчителів стане інструментом для мотивації педагогів, які добровільно її пройдуть. Таким  вчителям планується підвищити заробітну плату на 20%. Водночас, сертифікацію проходитимуть і ті, які неналежно виконують свої обов’язки.  До прикладу, не вміють додавати дроби, а викладають математику», – зазначив Павло Хобзей.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України вніс до Верховної Ради проект закону про освіту, яким передбачено проходження педагогічними працівниками державної сертифікації. При цьому механізм сертифікації включає перевірку знань (тестування) з предмету, що викладається та педагогічної теорії, і перевірку педагогічної майстерності вчителя. Тестування буде проводитися на базі існуючих регіональних центрів оцінювання якості освіти. Сертифікація педагогічних працівників з подальшим присвоєнням їм кваліфікаційних категорій до 1 січня 2021 року є добровільною.

Добавить комментарий