Ведмежий притулок «Домажир» готується до відкриття туристичного сезону (відео)

У ведмежому притулку «Домажир», що на Львівщині, 1 березня відбудеться офіційне відкриття туристичного сезону. Проте, вже зараз кожен охочий може відвідати ведмедів, які вже прокинулися, за попереднім записом. У «Домажирі» готові прийняти відвідувачів з 10:00 до 17:00 (окрім 23-24 лютого).

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Ведмежий притулок «Домажир» – унікальний природний еко-освітній простір для порятунку бурих ведмедів, що розташований за 15 км від Львова в селі Жорниська. Заснований за підтримки Міжнародного благодійного фонду «ЧОТИРИ ЛАПИ» (Австрія). Притулок допомагає повноцінно жити клишоногим, яких врятували із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів.

Саме у притулку, в умовах максимально наближених до природніх, врятовані ведмеді проходять процес реабілітації та відновлення. Окрім того, «Домажир» є не лише новою домівкою для ведмедів, але й потужним осередком освіти та виховання еко-свідомості. На регулярній основі тут відбуваються екскурсії і заходи, дотичні до зоозахисної та екологічної діяльності нашого краю.

Станом на сьогодні у притулку утримують 15 ведмедів.

фото: loda.gov.ua