Вибори народних депутатів: оприлюднено склад окружних виборчих комісій по Дніпропетровській області

Центральна виборча комісія оприлюднила склад окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року по Дніпропетровській області.

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 24
          Голова комісії – Чумак Петро Олександрович, 1978 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».
          Заступник голови комісії – Нестеренко Іван Юрійович, 1980 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
          Секретар комісії – Сухоруков Олексій Анатолійович, 1973 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
          Антонова Ілона Віталіївна, 1981 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»;
          Герасимов Сергій Вікторович, 1980 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
          Годованець Ірина Андріївна, 1996 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;
          Дубінін Руслан Вікторович, 1989 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»;
          Журавльов Євген Вікторович, 1980 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»;
          Зімовець Марина Семенівна, 1975 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Лещенко Кіра Миколаївна, 1967 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Морозова Таїса Іполитівна, 1952 року народження – від Партії «Сильна Україна»;
          Осипенко Юлія Олександрівна, 1978 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
          Плющова Наталія Олексіївна, 1984 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Прокопенко Олена Іванівна, 1963 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція»;
          Соколик Людмила Василівна, 1957 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Ужва Катерина Вікторівна, 1980 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»;
          Халімон Тетяна Володимирівна, 1960 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
          Шустова Тетяна Володимирівна, 1961 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України».
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 25
          Голова комісії – Сопільняк Василь Васильович, 1960 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ».
          Заступник голови комісії – Притула Дмитро Олександрович, 1991 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
          Секретар комісії – Морокко Людмила Миколаївна, 1969 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
          Бабенко Володимир Іванович, 1951 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
          Богач Юлія Володимирівна, 1976 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»;
          Броннікова Оксана Анатоліївна, 1980 року народження – від Ліберальної партії України;
          Волков Владислав Євгенович, 1993 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
          Гапочка Сергій Іванович, 1966 року народження – від Політичної Партії «5.10»;
          Грицай Ігор Валентинович, 1964 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»;
          Груба Ольга Григорівна, 1960 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Закіпний Павло Володимирович, 1969 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Іщенко Юрій Георгійович, 1987 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»;
          Колісниченко Марина Святославівна, 1983 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Луняк Владислав Едуардович, 1988 року народження – від Української партії «Зелена планета»;
          Мартинов Олег Олександрович, 1980 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»;
          Поліщук Ігор Віталійович, 1987 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Синиця Дмитро Дмитрович, 1956 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
          Соколянський Анатолій Володимирович, 1976 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів.
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 26
          Голова комісії – Дерій Тетяна Миколаївна, 1979 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна».
          Заступник голови комісії – Шаботіна Світлана Юріївна, 1961 року народження – від Партії «Відродження».
          Секретар комісії – Лютий Тарас Миколайович, 1997 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
          Біловецька Олена Вікторівна, 1986 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
          Городько Іван Сергійович, 1997 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»;
          Захарченко Андрій Володимирович, 1979 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
          Збитнева Наталія Василівна, 1963 року народження – від Партії «Сильна Україна»;
          Коньшин Ігор Анатолійович, 1974 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Назаренко Федір Олександрович, 1995 року народження – від Політичної партії «Інтернет партія України»;
          Охрій Юрій Сергійович, 1994 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
          Печена Наталія Юріївна, 1987 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»;
          Саттаров Валерій Азамович, 1956 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
          Сухомлинова Анжела Миколаївна, 1969 року народження – від Політичної партії «Сила Людей»;
          Телегіна Юлія Олександрівна, 1979 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Тімошина Яна Володимирівна, 1982 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Хуторська Людмила Миколаївна, 1949 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Цапко Сергій Павлович, 1953 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;
          Швець Роман Олександрович, 1978 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 27
          Голова комісії – Ненахова Наталія Андріївна, 1976 року народження – від Політичної партії «Інтернет партія України».
          Заступник голови комісії – Кабачек Валерій Павлович, 1962 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
          Секретар комісії – Шпак Олена Валеріївна, 1970 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
          Браташ Олена Володимирівна, 1955 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»;
          Гайжевський Євгеній Павлович, 1951 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Грубов Віталій Володимирович, 1985 року народження – від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»;
          Дворніченко Катерина Василівна, 1986 року народження – від Політичної партії «Україна Майбутнього»;
          Дмитрієв Гліб Борисович, 1981 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Ісаєв Сергій Володимирович, 1970 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;
          Луняк Едуард Владиславович, 1959 року народження – від Української партії «Зелена планета»;
          Марченко Ніна Миколаївна, 1949 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»;
          Полонська Олена Петрівна, 1975 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Селянський Вадим Віталійович, 1969 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
          Семенчук Дмитро Васильович, 1978 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Сердюк Роман Олександрович, 1987 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
          Твердохліб Дмитро Валентинович, 1997 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;
          Хоптяр Марина Вікторівна, 1994 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Яковенко Алла Миколаївна, 1979 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна».
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 28
          Голова комісії – Сапіга Марина Володимирівна, 1989 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА».
          Заступник голови комісії – Березень Лєйлі Олександрівна, 1985 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА».
          Секретар комісії – Приходько Олена Вікторівна, 1980 року народження – від Партії «Відродження».
Члени комісії:
          Баніт Роман Сергійович, 1969 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;
          Бондаренко Анатолій Гаврилович, 1959 року народження – від Ліберальної партії України;
          Волок Наталія Михайлівна, 1976 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Забродіна Олена Валентинівна, 1977 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
          Зайцева Олена Володимирівна, 1967 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»;
          Кравець Лілія Анатоліївна, 1975 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Мартинов Андрій Олександрович, 1983 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»;
          Міськов Сергій Юрійович, 1971 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Романенко Дар’я Миколаївна, 1991 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Тимошенко Наталія Михайлівна, 1950 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Тютюнник Володимир Миколайович, 1952 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
          Тютюнник Сергій Валерійович, 1978 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;
          Чумакова Надія Юріївна, 1978 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
          Штогрін Тетяна Миколаївна, 1992 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»;
          Якубук Марина Володимирівна, 1991 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 29
          Голова комісії – Войтенко Вячеслав Вікторович, 1947 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
          Заступник голови комісії – Чередніченко Вікторія Іванівна, 1967 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
          Секретар комісії – Книш Світлана Олександрівна, 1996 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
          Баша Олександр Миколайович, 1991 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»;
          Бондаренко Лариса Олександрівна, 1962 року народження – від Ліберальної партії України;
          Вишневська Євгенія Андріївна, 1981 року народження – від Партії «Відродження»;
          Володкевич Вячеслав Борисович, 1970 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
          Зима Катерина Юріївна, 1993 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;
          Ільяді Віктор Володимирович, 1959 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Климов Тимур Ігорович, 1982 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Лебідь Денис Станіславович, 1995 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Меус Ірина Генадіївна, 1971 року народження – від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»;
          Омельченко Станіслав Валентинович, 1997 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
          Петрук Ігор Михайлович, 1980 року народження – від Української партії «Зелена планета»;
          Семко Вікторія Олександрівна, 1984 року народження – від Партії «Сильна Україна»;
          Скосарева Ганна Віталіївна, 1980 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Ткачьова Наталія Миколаївна, 1978 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»;
          Яркаєва Наталя Вікторівна, 1990 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України».
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 30
          Голова комісії – Глущенко Микола Юрійович, 1981 року народження – від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ».
          Заступник голови комісії – Бокарева Олена Василівна, 1947 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
          Секретар комісії – Костеніч Олена Володимирівна, 1970 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
          Безкровна Євгенія Андріївна, 1989 року народження – від Політичної Партії «5.10»;
          Бухтіяров Олег Геннадійович, 1983 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Ватуля Світлана Василівна, 1959 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
          Джулинська Ірина Анатоліївна, 1968 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна»;
          Заболотна Юлія Володимирівна, 1976 року народження – від Партії «Сильна Україна»;
          Івченко Юрій Федорович, 1956 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Куцик Ірина Сергіївна, 1985 року народження – від Партії «Відродження»;
          Московчук Анатолій Миколайович, 1969 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Никифорова Раїса Євгенівна, 1951 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»;
          Проніна Ольга Валеріївна, 1974 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»;
          Синицька Олена Іванівна, 1965 року народження – від Політичної партії «Сила Людей»;
          Соломощук Валентина Гаврилівна, 1957 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Торішня Ганна Анатоліївна, 1982 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція»;
          Шевченко Ольга Миколаївна, 1966 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;
          Якушина Тетяна Володимирівна, 1972 року народження – від Ліберальної партії України.
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 31
          Голова комісії – Болєлова Олена Миколаївна, 1962 року народження – від Партії «Сильна Україна».
          Заступник голови комісії – Винокурова Валентина Іванівна, 1947 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
          Секретар комісії – Причиська Наталія Володимирівна, 1973 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
          Алексєєва Віта Анатоліївна, 1968 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Бурцев Андрій Анатолійович, 1984 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»;
          Бухвалов Микола Михайлович, 1986 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»;
          Голованьов Олександр Миколайович, 1972 року народження – від Політичної Партії «5.10»;
          Зіміна Світлана Олександрівна, 1961 року народження – від Ліберальної партії України;
          Корота Людмила Олегівна, 1985 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
          Нежигай Катерина Іванівна, 1959 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»;
          Плакса Надія Євгеніївна, 1956 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Савчук Віктор Володимирович, 1964 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
          Самченко Олена Вікторівна, 1972 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Терещенко Любов Мефодіївна, 1954 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Хакімов Роман Ігорович, 1981 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»;
          Чабанова Тетяна Сергіївна, 1983 року народження – від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»;
          Чаус Тетяна Миколаївна, 1959 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
          Чорна Оксана Євгеніївна, 1986 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 32
          Голова комісії – Олешко Лілія Петрівна, 1973 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ».
          Заступник голови комісії – Сініченко Наталія Володимирівна, 1982 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА».
          Секретар комісії – Шелудько Андрій Олександрович, 1982 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
          Березова Ірина Володимирівна, 1958 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Богатинська Лариса Михайлівна, 1963 року народження – від Партії «Сильна Україна»;
          Босий Сергій Павлович, 1955 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Бурцева Марія Сергіївна, 1986 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»;
          Ворончук Ярослав Валерійович, 1988 року народження – від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»;
          Галямар Валентина Олександрівна, 1981 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Гуженко Дмитро Анатолійович, 1986 року народження – від Політичної Партії «5.10»;
          Дворецька Наталія Миколаївна, 1958 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Деомідова Тамара Миколаївна, 1957 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»;
          Куликов Олег Анатолійович, 1974 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
          Орлова Ольга Ігорівна, 1977 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»;
          Рабійчук Галина Арсентіївна, 1962 року народження – від Політичної партії «Інтернет партія України»;
          Сафіна Тетяна Миколаївна, 1954 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Шальнова Вікторія Леонідівна, 1980 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
          Янишева Люся Тимофіївна, 1951 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна».
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 33
          Голова комісії – Перетятько Ірина Георгіївна, 1957 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція».
          Заступник голови комісії – Хоменко Олександр Олексійович, 1992 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
          Секретар комісії – Сідлецький Дмитро Анатолійович, 1975 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».
Члени комісії:
          Алістранський Євген Юрійович, 1984 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;
          Баришенський Роман Віталійович, 1997 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Бойко Олег Юрійович, 1958 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;
          Бурлака Поліна Вікторівна, 1996 року народження – від Партії «Відродження»;
          Гальченко Анна Тихонівна, 1949 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
          Грицуля Наталя Вікторівна, 1983 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»;
          Медведюк Наталія Геннадіївна, 1959 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Олюха Віталій Георгійович, 1970 року народження – від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»;
          Орлов Валентин Валентинович, 1969 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»;
          Петріга Сергій Анатолійович, 1971 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Ровнов Андрій Олександрович, 1978 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»;
          Стасишина Ольга Ярославівна, 1992 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
          Сьомка Валентина Яківна, 1947 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Школяр Дмитро Анатолійович, 1974 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Щерба Сергій Григорович, 1969 року народження – від Ліберальної партії України.
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 34
          Голова комісії – Стукало Андрій Олексійович, 1976 року народження – від Ліберальної партії України.
          Заступник голови комісії – Каніболоцька Любов Олексіївна, 1954 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
          Секретар комісії – Шепетя Валентина Дмитрівна, 1957 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
          База Людмила Леонідівна, 1962 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
          Биков Микола Федорович, 1953 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
          Бобріков Сергій Сергійович, 1977 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
          Годорак Микола Ярославович, 1962 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Головацький Сергій Володимирович, 1986 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
          Горбань Ольга Миколаївна, 1953 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
          Лопатка Тетяна Володимирівна, 1959 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Рибачова Надія Петрівна, 1971 року народження – від Партії «Відродження»;
          Сергієнко Валентина Григорівна, 1968 року народження – від Партії «Сильна Україна»;
          Сердюк Геннадій Миколайович, 1952 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
          Ступаков Анатолій Володимирович, 1982 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;
          Тесленко Костянтин Віталійович, 1973 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Цимбал Віктор Олександрович, 1982 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;
          Шаповал Володимир Вікторович, 1973 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»;
          Яценко Михайло Вадимович, 1981 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 35
          Голова комісії – Кадничанський Андрій Анатолійович, 1983 року народження – від Політичної Партії «5.10».
          Заступник голови комісії – Ткачук Юрій Анатолійович, 1978 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України».
          Секретар комісії – Яценко Вікторія Іллівна, 1981 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
          Балан Наталя Миколаївна, 1969 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;
          Варивода Олександр Олексійович, 1998 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»;
          Голуб Тетяна Анатоліївна, 1959 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна»;
          Казаріна Ірина Яківна, 1959 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;
          Калужина Вікторія Юріївна, 1970 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Кириченко Наталія Анатоліївна, 1969 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Матусевич Тетяна Петрівна, 1952 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
          Мунтян Катерина Олександрівна, 1983 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»;
          Надєїна Світлана Анатоліївна, 1970 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
          Полянський Владислав Русланович, 1992 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»;
          Руснаков Віктор Юрійович, 1990 року народження – від Політичної партії «Україна Майбутнього»;
          Соловйова Марія Михайлівна, 1963 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Ткаченко Тетяна Василівна, 1949 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Чабатюк Євген Володимирович, 1980 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»;
          Чорна Марина Вікторівна, 1988 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 36
          Голова комісії – Волошка Юрій Анатолійович, 1975 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
          Заступник голови комісії – Лісняк Сергій Леонідович, 1973 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР».
          Секретар комісії – Синенький Віктор Вікторович, 1979 року народження – від Політичної партії «Сила Людей».
Члени комісії:
          Велика Надія Андріївна, 1959 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Галабурда Надія Анатоліївна, 1972 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Греченкова Лариса Володимирівна, 1969 року народження – від Партії «Відродження»;
          Дегтярьов Олександр Михайлович, 1985 року народження – від Політичної партії «Україна Майбутнього»;
          Дука Олександр Олександрович, 1991 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Зайченко Дмитро Григорович, 1983 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Комісієнко Наталія Василівна, 1979 року народження – від Політичної Партії «5.10»;
          Рябовий Сергій Петрович, 1987 року народження – від Української партії «Зелена планета»;
          Сімутіна Христина Владиславівна, 1991 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
          Хрипков Віталій Петрович, 1974 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
          Цапенко Володимир Олександрович, 1961 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;
          Ченцова Юлія Петрівна, 1965 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Чиграєва Наталя Павлівна, 1956 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Шедько Тетяна Василівна, 1991 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»;
          Якубук Андрій Володимирович, 1984 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 37
          Голова комісії – Чекубаш Юрій Володимирович, 1964 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА».
          Заступник голови комісії – Станкевич Валентина Миколаївна, 1976 року народження – від Української партії «Зелена планета».
          Секретар комісії – Троценко Олена Дмитрівна, 1977 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».
Члени комісії:
          Акімова Марина Дмитрівна, 1988 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Гнатюк Олександра Павлівна, 1991 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
          Деракова Тетяна Федорівна, 1978 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»;
          Дяченко Віктор Михайлович, 1955 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;
          Казаков Олександр Анатолійович, 1978 року народження – від Політичної партії «Україна Майбутнього»;
          Ковалець Інна Іванівна, 1970 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Колєснікова Тетяна Олегівна, 1986 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція»;
          Косов Юрій Павлович, 1946 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»;
          Лопачова Ганна Леонідівна, 1974 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Мойсєєнко Катерина Анатоліївна, 1988 року народження – від Партії «Сильна Україна»;
          Охріменко Олена Володимирівна, 1978 року народження – від Партії «Відродження»;
          Пивовар Владислав Володимирович, 1983 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Прус Анна Сергіївна, 1990 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна»;
          Родименко Катерина Володимирівна, 1994 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Стаднік Яна Вікторівна, 1986 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 38
          Голова комісії – Григоренко Віктор Якович, 1954 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів.
          Заступник голови комісії – Паляничка Любов Іванівна, 1958 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
          Секретар комісії – Титаренко Андрій Анатолійович, 1975 року народження – від Української партії «Зелена планета».
Члени комісії:
          Гамота Наталія Валеріївна, 1984 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Дерипаска Сергій Романович, 1992 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Жулей Тетяна Володимирівна, 1984 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»;
          Кальченко Любов Олександрівна, 1967 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція»;
          Компанієць Олена Василівна, 1979 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
          Матвійчук Галина Семенівна, 1955 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»;
          Наказіна Ольга Олександрівна, 1982 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
          Погорілий Віктор Іванович, 1952 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»;
          Пянко Тетяна Петрівна, 1964 року народження – від Партії «Сильна Україна»;
          Ревердатто Анна Олександрівна, 1988 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
          Слободенюк Сергій Володимирович, 1963 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Ступак Людмила Олегівна, 1996 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Царьов Максим Анатолійович, 1978 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»;
          Чистякова Наталія Володимирівна, 1980 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Шелест Валентина Сергіївна, 1958 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК».
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 39
          Голова комісії – Монін Едуард Георгійович, 1975 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ».
          Заступник голови комісії – Гуртовий Володимир Володимирович, 1954 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів.
          Секретар комісії – Кроль Олена Арсентіївна, 1954 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.
Члени комісії:
          Агафонова Світлана Євгенівна, 1972 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Артищук Ігор Васильович, 1968 року народження – від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»;
          Батура Ігор Анатолійович, 1967 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
          Біленко Валентина Іванівна, 1959 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Гілевич Дмитро Анатолійович, 1981 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»;
          Деревянко Людмила Олександрівна, 1958 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»;
          Заїка Ірина Миколаївна, 1976 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція»;
          Кофанова Лілія Миколаївна, 1983 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Маркіна Тетяна Петрівна, 1986 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»;
          Мироненко Віктор Іванович, 1955 року народження – від Політичної партії «Інтернет партія України»;
          Нестор Ольга Володимирівна, 1983 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Ралко Віктор Володимирович, 1960 року народження – від Політичної Партії «5.10»;
          Сімонова Тамара Юріївна, 1950 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
          Соколова Олена Юріївна, 1972 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Хоріщенко Олена Володимирівна, 1987 року народження – від Української партії «Зелена планета».
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 40
          Голова комісії – Самко Олег Іванович, 1987 року народження – від Політичної партії «Україна Майбутнього».
          Заступник голови комісії – Березін Сергій Віталійович, 1967 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА».
          Секретар комісії – Романов Віталій Олександрович, 1990 року народження – від Політичної Партії «5.10».
Члени комісії:
          Вовк Тетяна Олександрівна, 1955 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Демніченко Олена Миколаївна, 1971 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна»;
          Ємельянова Анна Геннадіївна, 1989 року народження – від Політичної партії «Сила Людей»;
          Кодінцева Ніна Іванівна, 1952 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»;
          Коломоєць Людмила Миколаївна, 1952 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»;
          Липка Олег Васильович, 2000 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів;
          Меткий Іван Сергійович, 1996 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Мирошниченко Ніна Борисівна, 1956 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Перепадя Катерина Валеріївна, 1993 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»;
          Плющова Анастасія Олексіївна, 1991 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Руденко Олена Олександрівна, 1983 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Тіхоміров Анатолій Борисович, 1957 року народження – від Партії «Сильна Україна»;
          Трохов Володимир Володимирович, 1973 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання;
          Трохова Любов Володимирівна, 1992 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»;
          Шаповал Олена Іванівна, 1957 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ».

 

 

Секретар

Центральної виборчої комісії                                                      Н. БЕРНАЦЬКА