Вибори Президента: у Дніпропетровській області зареєстрували найбільшу кількість правопорушень 

Поліція Дніпропетровщини забезпечила правопорядок під час виборів Президента України. Про зареєстровані поліцією порушення виборчого законодавства та охорону публічної безпеки під час виборів розповіли заступник начальника ГУНП в Дніпропетровській області Володимир Богоніс та заступник начальника слідчого управління Олексій Брандис.

«У Дніпропетровській області було зареєстровано найбільшу в Україні кількість кримінальних правопорушень – 29 кримінальних проваджень відкрито з початку виборчого процесу і 15 – в день голосування. Кримінальні провадження були відкриті за ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача), ст. 158-1 (незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеню для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз), ст. 159 (порушення таємниці голосування) Кримінального кодексу України» – зазначив Олексій Брандис.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За словами Володимира Богоніса, безпеку виборців у цей день забезпечували  майже 11, 5 тис. правоохоронців, з них понад 7,5 тис. поліцейських, 688 військовослужбовців Національної гвардії України, 512 курсантів та 2 445 працівників ДСНС.

–     21 квітня відбудеться ІІ тур президентських виборів. Хочу наголосити, що кількість поліцейських, задіяних на охорону публічної безпеки не буде зменшена. Поліція готова забезпечити порядок під час проведення голосування та підрахунку голосів» – підкреслив  Володимир Богоніс.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!