Від реєстрації бізнесу до тонкощів бухгалтерії: на Дніпропетровщині запрацювала гаряча лінія для підприємців

Як зареєструвати бізнес, правильно заповнити звітні документи, організувати бухгалтерію та де взяти кошти на розширення бізнесу? На всі питання підприємців відтепер відповідатимуть в Дніпропетровській ОДА.

Гаряча лінія для підприємців почала працювати в офісі Регіональної ради підприємців при Дніпропетровській ОДА. Її номер — 770-90-35. З понеділка по п’ятницю з 10.00 до 16.00 тут можна отримати будь-яку потрібну інформацію з ведення бізнесу. Починаючи від питань реєстрації власного бізнесу до нюансів бухгалтерського обліку та фінансової діяльності – тут відповідають на запитання як досвідчених бізнесменів, так і початківців.

«Ми відійшли від схем кишенькових рад. Формуємо повноцінний майданчик для спілкування підприємців, обговорення спільних інтересів, нових ідей. У новій раді вже працюють групи з експорту, приватної медицини, інновацій та будівництва. Тут розробляються нові проекти в цих галузях. Ми поставили перед собою завдання — не втручатися в роботу підприємців, а лише допомагати їм, підтримувати їх ініціативи. Для цього запустили гарячу лінію. Тут фахівці відповідають на будь-які питання, пов’язані з бізнесом», — зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Наразі гаряча лінія працює в тестовому режимі. Незабаром розпочне роботу спеціалізований сайт для підприємців. На ньому буде зосереджена інформація за всіма напрямками роботи Ради підприємців.

У серпні 2015 року учасники Стратегічної сесії запропонували створити ефективну платформу для діалогу бізнесу і влади. Дніпропетровська облдержадміністрація ідею підтримала. Оновили склад Регіональної ради підприємців, і вона почала працювати на повну.

Добавить комментарий