Відокремленний підрозділ «Придніпровська теплова електрична станція» акціонерного товариства «ДТЕК Дніпроенерго» повідомляє

Відокремленний підрозділ «Придніпровська теплова електрична станція» акціонерного товариства «ДТЕК Дніпроенерго» (далі ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС), відповідно до вимог Порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020 № 191, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.10.2020 за № 1024/35307, має намір погодити інвестиційну у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2023 рік.

28.04.2022р. проект інвестиційної програми оприлюднено на офіційному сайті ДТЕК ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС для відкритого обговорення.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

З повною інформацією щодо проекту Інвестиційної програми у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2023 рікАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» ВП «ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» можливо ознайомитися на офіційному сайті компанії за адресою: http://dniproenergo.com.ua/activity/energo/invest_pd/.

Пропозиції та зауваження до проекту Інвестиційної програми надсилати до 13.05.2022 р. на адресу: м. Дніпро, вул. Гаванська, 1, індекс 49127 або електронний адрес – GorobetsIA@dtek.com, TyutyunikAV@dtek.com.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!