За місяць ДТЕК повернув світло для понад 10 тисяч родин у населених пунктах Дніпропетровщини, що зазнали обстрілу

Протягом квітня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі повернули електропостачання у 10 974 домівок*, що були без світла через зруйновані лінії внаслідок бойових дій на Дніпропетровщині.

За минулий місяць аварійні ремонтні бригади відновили електропостачання у населених пунктах області, що залишилося без електрики через зруйновані лінії внаслідок обстрілів. Знову зі світлом – 10 974  родини.

Найбільш складна ситуація склалася у Криворізькому районі на межі з Херсонською областю. Через обстріли тут регулярно пошкоджується електрообладнання та лінії електропередач. Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі відновлюють світло одразу, як отримують дозвіл від Збройних сил України.

Лише за вихідні відновили роботу ліній у 8 селах, повернувши світло у 484 будинках їхніх мешканців.

Наразі електропостачання відновлено в усіх населених пунктах, що постраждали внаслідок обстрілів. Без світла не залишилася жодна родина.

З початку війни ремонтні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені в аварійно-відновлювальний режим роботи та готові оперативно повертати світло під час відключень. У разі пошкоджень через бойові дії працівники мають спеціальні інструкції щодо роботи в кризових ситуаціях та забезпечені всім необхідним для відновлення роботи обладнання.

Як повідомлялося раніше, з 20 квітня відновили свою роботу центри обслуговування клієнтів (ЦОК) ДТЕК Дніпровські електромережі у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Нікополі та Павлограді.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Наші фахівці готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: соцмережі, контакт-центр +38 (056/066/067/063) 790-99-00, 0-800-301-497, чат-боти Viber та  Telegram та Viber-канал інформування «ДТЕК info ДНЕМ».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.