«Вітамінка для солдата»: синельниківські школярі відправили на передову фрукти та овочі

Морква, мандарини, мед, яблука – вони підвищать імунітет та убережуть захисників від простудних захворювань. Про це подбали учні Синельниківського навчально-виховного комплексу. Діти відправили на лінію фронту майже 20 ящиків корисних продуктів, повідомили в Синельниківській РДА.

Як природно компенсувати потреби організму у вітамінах, знають школярі Синельниковського НВК. Наприкінці зими діти оголосили акцію «Вітамінка для солдата» – і весною зібрали «врожай». До збору «вітамінного комплексу» долучилися навіть ті, хто закінчив школу ще багато років тому.

Яблука, морква, мандарини, мед та багато інших вітамінних частувань відправилися на Донеччину добровольцям батальйону «Айдар». Знайшлося місце у посилках і традиційному українському «десерту» – салу. «Воно не лише укріпить організм, а й надихатиме на перемогу», – усміхаються дітлахи, упаковуючи продуктовий «подарунок».

Загалом зусиллями школярів вдалося зібрати 16 ящиків продуктів. Не забули юні благодійники про найнеобхідніше. На схід рушили і 125 літрів питної води.

Учні Синельниківського НВК передають на передову посилки вже два роки поспіль. У них вкладають обереги, сувеніри, малюнки, харчі, одяг. У відповідь уже отримали чимало листів подяки та жовто-синіх стягів з підписами від 93-ї окремої механізованої бригади, славнозвісних кіборгів. Місце цих військових артефактів – у шкільному музеї героїв АТО. Наразі завершується його оформлення.

Добавить комментарий