Вітчизняна залізниця страждає від рук вандалів

За 2016 рік вандали завдали залізничній галузі понад 1 млн грн збитків — найпоширенішими порушеннями були крадіжка сидінь і дверей туалетів та биття скла.

Вандали продовжують завдавати шкоди стану поїздів: б’ють вікна, псують та крадуть сидіння. Тільки впродовж останнього тижня вже сталося чотири випадки розбиття вікон у вагонах поїздів, повідомляють у  прес-службі «Укрзалізниці».

8 березня поблизу Білозір’я Черкаської області сторонні особи розбили три вікна у вагонах поїзда № 6071 сполученням Черкаси – ім.Т.Шевченка. Того ж дня о 23:24 на станції Борщагівка-Технічна в Києві вандали розфарбували два вагони приміського електропоїзда.

«Укрзалізниця» нагадує, що за вчинення актів вандалізму громадяни можуть бути притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності згідно зі статтею 110 (порушення правил користування засобами залізничного транспорту) та статтею 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також за статтею 194 (умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах) та статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).