Власники новеньких iPhone 13 скаржаться на смартфони: що з ними не так

Разом з потужним процесором A15 Bionic нові iPhone 13 серії отримали модем Qualcomm X60. Він забезпечує підтримку 5G, а також низку проблем. Згідно з відгуками деяких користувачів, якість зв’язку від цього тільки погіршилася. Особливо при роботі з мережами четвертого покоління, пише «Радіо Максимум».

У нових iPhone 13 встановлений найсучасніший модем 5G від Qualcomm, такий же, як у процесорі Snapdragon 888. Могло здатися, що це повинно поліпшити всі показники, але на ділі користувачі виявилися розчаровані таким апгрейдом. Хтось повідомляє про розриви з’єднання, інші просто не задоволені якістю зв’язку. Один з користувачів призводить пряме порівняння між iPhone 12 й iPhone 13, запевняючи, що сигнал оператора на новішій моделі помітно гірший: коли торішня модель ловить 5G, то новий апарат видає тільки 4G.

Вони вважають, що причина у матеріалі, з якого виготовлена ​​антена у смартфоні. Apple стверджує, що намагалася мінімізувати вплив на довкілля, тому використовувала перероблений пластик під час створення високотехнологічних компонентів антени.