Ворожіння на Старий Новий рік

Найвірніший спосіб дізнатися про своє майбутнє, а також ім’я нареченого − це ворожіння на Старий Новий рік, яке можна проводити в ніч з 13 на 14 січня, а також у перший день Нового року за старим стилем − на Василя. Ворожити можна як поодинці, так і з подружками. Останнє, до речі, набагато веселіше і оптимістичніше. Якщо ворожіння на Старий Новий рік виявиться раптом для тебе не дуже радісним − пережити це простіше в компанії перевірених подруг. Пише zt.ridna.ua.

Ворожіння на Старий Новий рік − хто раніше вийде заміж

Разом із подругами з’ясуй, хто з вас раніше вийде заміж. Кожна дівчина бере собі нитку однакової довжини. Тримає за один кінець і підпалює з іншого. Чия нитка згорить раніше за всіх, та і вийде першою заміж. А у кого нитка відразу згасла, в новому році заміж не вийде. Обережно − не обпечіться!

Ворожіння на Старий Новий рік − яке буде життя

Для цього колективного ворожіння потрібно заздалегідь підготувати мішечки з різним вмістом, а потім тягнути по черзі навмання. Якщо в мішку зола − життя буде чорним, цукор − до солодкого життя, цибулина − до сліз, каблучка − до заміжжя, чарка − до пияцтва, монети − до багатства тощо. Можна самостійно придумати й інші варіанти по асоціаціям − так набагато цікавіше.

Ворожіння на Старий Новий рік − як звуть майбутнього чоловіка

Опівночі потрібно вийти на вулицю і запитати ім’я у першого зустрічного. Згідно з ворожінням, так і зватимуть твого майбутнього чоловіка (як знати, можливо, цей зустрічний ним і виявиться?). Спосіб, у всякому разі, дуже романтичний.

Ворожіння на Старий Новий рік − по каблучці

У склянку з рівним дном і стінками налий води. На дно склянки поклади каблучку, попередньо промиту в проточній воді, щоб на ній не залишилося непотрібної енергетики. Скажи магічні слова: “Суджений мій, ряджений, явися мені” і уважно дивися в каблучку. У самому її центрі ти можеш побачити свого нареченого.

Ворожіння на Старий Новий рік − по книзі

Дуже просте, популярне, але, тим не менш, актуальне ворожіння. Сформулюй запитання, на яке ти бажаєш отримати відповідь. Візьми книгу, бажано духовного змісту, загадай номер сторінки і номер рядка зверху чи знизу. Відкрий книгу на цій сторінці і прочитай − це і буде відповіддю на запитання, що на тебе чекає.

Залишити відповідь