Вперше за 25 років: у Дніпрі велике поповнення

У Дніпрі велике поповнення. В одному із пологових будинків народилась трійня. За словами лікарів, для цього пологового будинку це перша трійня за останні 25 років.

«Народилось три хлопчики — три майбутні воїни та захисники України. Матуся пройшла з нами всі етапи, ми доклали всіх зусиль, аби допомогти їй зберегти цю вагітність. Ми пильно стежили за розвитком діточок, адже така вагітність — це складний процес як і для матері, так і для дітей. І вже коли один із хлопчиків сказав «хлопці, давайте вже на вихід, бо мені тут погано», то нам довелось оперувати Оксану (ред. – мама) майже в ургентному порядку. Наразі з малюками все гаразд, у них гарний апетит та розвиток. Тож запрошуємо маму за дівчатками», — зазначила завідувачка одного із пологових відділень Дніпра Катерина.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Найменший малюк народився з вагою 1 600 грамів, його назвали Міроном. Тимур з вагою 2 150 грамів і Дамір 2 300 грамів. За словами 30-річної Оксани Гасанової, вона довго не могла повірити в те, що стане мамою одразу трьох хлопців.

«Про вагітність я дізналась 25 грудня за допомогою тесту. Не повірила спочатку, думала, що бракований тест, тож пішла здавати кров. Про те, що я стану мамою аж трьох дітей дізналась від лікаря і не могла повірити. Була шокована, бо не очікувала настільки велике поповнення, хоча у моєї рідні є двійні. Сама вагітність проходила добре та легко, ніяких проблем не було», — зазначила мама Оксана.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!