Вперше за кілька десятиліть траса Павлоград-Донецьк буде з якісним покриттям

Поблизу села Миколаївка Петропавлівського району Дніпропетровської області – у розпалі капремонт автодороги міжнародного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Підрядники вже вирівняли третину шляху, тепер укладають шарами асфальтобетон. 30 кілометрів траси відповідатимуть європейським стандартам, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

каперемонт траси Павлоград-Донецьк

«На Дніпропетровщині оновлюємо шляхи, які не бачили якісного асфальту по кілька десятиліть. Робимо акцент виключно на капітальному ремонті», – зазначив Валентин Резніченко.

Ремонтні роботи на автодорозі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине почалися наприкінці квітня. Дорожня техніка працює на різних ділянках шляху.

каперемонт траси Павлоград-Донецьк

«Уже почали укладати верхній шар дорожнього покриття, воно надійне та якісне, – акцентував в.о. начальника Служби автодоріг Дніпропетровської області Геннадій Немога. – Ми повністю забезпечені фінансово, нині очікуємо додаткові кошти з держбюджету. За умови своєчасного фінансування, всі роботи виконаємо в намічений строк».

каперемонт траси Павлоград-Донецьк

Автодорога пролягає через Кіровоградську, Дніпропетровську, Донецьку та Луганську області. На Дніпропетровщині відремонтують 30 км траси.  Автомобілісти пригадують: з моменту будівництва вона знала тільки поточні ремонти.

«Дорога була в жахливому стані. Щороку на ній хіба що латали дірки – проте толку з того не було жодного. Її треба було ремонтувати давно і капітально. Зараз дорога відмінна, спасибі», – подякував водій Іван Костенко.

каперемонт траси Павлоград-Донецьк

Під час ремонту рух транспорту не перекривають: в обидва боки машини пропускають у реверсному режимі.

«Я живу тут більше 30 років – такий ремонт на трасі бачу вперше, – не приховав здивування водій Юрій Усатий. – Хочеться, щоб такою якісною була вся дорога. Все, що робиться для людей, – дуже добре. Так і має бути».

каперемонт траси Павлоград-Донецьк

Цьогоріч на Дніпропетровщині ремонтують ще три дороги державного значення – Дніпро-Запоріжжя, Дніпро-Кривий Ріг та Дніпро-Петриківка-Царичанка. Це перший етап, роботи продовжаться і наступного року.

«Вперше за 20 років траси матимуть європейський вигляд. Це стало можливим завдяки ефективній співпраці Кабміну, Бюджетного комітету Верховної Ради, Укравтодору, Мінтрансу, Служби автодоріг області та ДніпроОДА», – наголосив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

Крім автомагістралей, в області капітально ремонтують комунальні дороги. За два роки вже зробили понад 300 автошляхів, у планах до кінця 2017-го – ще майже 160.