Вперше за півстоліття капітально ремонтують криворізьку магістраль (фото)

Розпочався капітальний ремонт траси Дніпро-Кривий Ріг – до середини жовтня дорожники мають оновити більше 50 км шляху. Наразі автомагістралі ремонтують також у запорізькому та донецькому напрямках, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

капітальний ремонт_Дніпро-Кривий ріг

«Наразі ми ремонтуємо в області шляхи, які не оновлювалися десятиліттями. Капремонт провідних трас регіону – результат ефективної співпраці Кабміну, бюджетного комітету Верховної Ради, Укравтодору, Мінтрансу, Служби автодоріг області та ДніпроОДА», – наголосив Валентин Резніченко.

Продовжується капремонт автотраси Дніпро-Кривий Ріг. У комплексі робіт – вирівнювання шляху, укладання пласту асфальтобетону та верхнього шару дорожнього покриття.

капітальний ремонт_Дніпро-Кривий ріг

«Ми повністю забезпечні фінансово, нині очікуємо додаткові кошти. За умови своєчасного фінансування, усі роботи виконаємо в намічений строк», – зауважив в.о. начальника Служби автодоріг Дніпропетровської області Геннадій Немога.

Покриття для траси виготовляють на асфальтобетонній мобільній установці італійського виробництва – її нещодавно зібрали неподалік від криворізької траси в селищі Девладове.

капітальний ремонт_Дніпро-Кривий ріг

«Потужності – 240 тонн асфальтобетону різних видів на годину. Установку при необхідності можна перевезти й за пару тижнів зібрати на новому місці. Крім того, вона відповідає європейським екологічним стандартам. Увесь технологічний процес комп’ютеризований, якість гарантуємо», – розказав начальник виробничого участку Володимир Шаргу.

Криворізьку магістраль збудували у 60-х роках минулого століття. За цей час на ній здебільшого латали ями. Водії кажуть, капремонт такого масштабу на трасі бачать вперше.

капітальний ремонт_Дніпро-Кривий ріг

«Місцями дороги взагалі не було. Це добре, що взялися за її капітальний ремонт. Хочеться, аби так відремонтували і трасу на Миколаїв», – висловив побажання водій Анатолій.

Під час ремонту дороги рух транспорту не перекривають. В обидва боки автівки пропускають в реверсному режимі.

капітальний ремонт_Дніпро-Кривий ріг

«Видно, що люди стараються, ремонтують, – зазначив водій маршрутки Віктор. – Однак поки оцінювати не беруся. Як з’явиться якісне дорожне покриття, тоді скажу: «Молодці, хлопці!».

Крім автомагістралей, на Дніпропетровщині капітально ремонтують комунальні дороги. За два роки вже зробили понад 300 автошляхів, у планах до кінця 2017-го – ще 160.