Вже цьогоріч 220 малюків Ювілейного підуть у новий садок

Від ігротеки до зимового саду. Сучасний дитсадок зводять у Ювілейному. Нині він збудований вже на 60%. Ще кілька місяців робіт – і садочок прийме перших вихованців.

Про це стало відомо під час робочого візиту Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка до Ювілейної об’єднаної громади  однієї з перших на Дніпропетровщині. «Це приклад того, як мають розвиватися громади», – зазначив віце-прем’єр.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Зубко

«Садочок у Ювілейному – другий на Дніпропетровщині дошкільний заклад, який ми будуємо «з нуля» коштом обласного бюджету. Ще один зводимо на Лівобережному в обласному центрі. Після відкриття їх відвідуватимуть 440 малюків, – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Загалом відкриваємо цьогоріч півтори тисячі нових місць для дошкільнят».

садок

 Масштаби Ювілейного садочка вражають. Це п’ять окремих будівель, об’єднані переходами. Різні за кількістю поверхів та кольором. Загальна площа – більше 6 тисяч квадратних метрів.

«Один корпус – адміністративний, другий – для дитячого дозвілля, решта – під дитячі групи, – пояснив проектувальник Денис Кононов. – На дітей чекають затишні спальні та ігрові, музичний та спортивний зали, комп’ютерні класи та навіть зимовий сад».

садок

У садочку працюватимуть 4 ясельні та 8 дошкільних груп на 220 дітей. Відкрити дошкільний заклад планують наприкінці цього року. У садочках області виховуються 114 тисяч дітей.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь