Вже з 26 лютого рух Центральним мостом Дніпра буде частково обмежений

Сьогодні, 23 лютого, під час прес-конференції заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко та директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев розповіли про роботи, які проводитимуться на Центральному мості, та перекриття руху на ньому. Так, 26 лютого розпочнеться демонтаж тролейбусних контактних ліній.

Про це повідомляє прес-служба міської ради Дніпра.

«Тобто вже з 26 лютого рух мостом буде частково обмежений. Там, де працюватимуть бригади, буде виставлятися огорожа і буде звужена проїжджа частина мосту», – зазначив Михайло Лисенко.

Через це кілька тролейбусів змінять свої маршрути. Так, маршрут тролейбуса № 7 буде скорочений до Мануйлівського проспекту. Так само буде і з маршрутом № 17: він розвертатиметься перед Центральним мостом і їхатиме назад. Кінцева зупинка тролейбуса № 20 розташується не на вулиці Європейській, а на площі Старомостовій. Їхатиме він через Амурський міст.

«Уже цими вихідними рух електротранспорту (Центральним мостом. – Ред.) повністю припиняється. Основне навантаження ляже на Амурський міст, оскільки на ньому є контакті лінії тролейбусів. Тому ми збільшуємо кількість трамваїв маршрутів № 6 та № 9: тепер їх буде 17 замість 12-ти. Тролейбусів також буде більше – 26 одиниць, тому що тролейбус № 20 курсуватиме Амурським мостом», – зазначив Ігор Маковцев.
Після цього заплановані роботи з підвісною та підводною частинами мосту. Під час їхнього проведення перекриють частину мосту: рух буде дозволений лише кількома смугами. Повністю Центральний міст буде перекритий з 1 червня до 30 серпня.

«Ми зараз розробляємо варіант із залученням додаткових механізмів, щоб скоротити термін повного перекриття мосту хоча б до двох місяців. Закінчення ремонту Центрального мосту заплановане на січень 2018 року. Тобто це один з наймасштабніших та найбільш об’ємних видів робіт за всю історію існування конструкції. За 50 років капітальний ремонт не проводився жодного разу. Замінювали лише дорожнє покриття», – сказав заступник міського голови Михайло Лисенко.

На капітальний ремонт мосту з міського бюджету виділено 174 мільйони гривень. За ці гроші замінять перила, аварійні балки, відремонтують пошкоджені балки та підводну частину мосту, встановлять розділовий брус, замінять дефрагментаційні шви. Михайло Лисенко наголосив, що такий ремонт Центрального мосту необхідний, адже теперішній його стан – вкрай незадовільний. Змінені маршрути тролейбусів ви можете знайти на сайті міської ради та на сторінці міської раді у Фейсбуці.