Хлопчик вкрав у батька 5 тисяч доларів і накупив друзям…. хом’ячків

Учень однієї з середніх шкіл Мінська протягом чотирьох місяців крав гроші у свого батька. У загальній сумі хлопчик викрав 5,2 тисячі доларів (134.160 грн.).  Як повідомляють на сайті Мінської міської ради, підліток взяв ключі від кімнати, де батько зберігав гроші у валюті.

Поки школяр брав гроші, троє друзів стояли поруч з кімнатою. Найцікавіше, що хлопчик витратив гроші на розваги і подарунки друзям. Він придбав дорогий велосипед, iPhone і спортивний інвентар. Двом друзям підліток подарував клітку і трьох хом’ячків. Третьому передав 600 білоруських рублів (4440 грн.), на які мама хлопця купила телевізор. Школярі щодня каталися на атракціонах в парку розваг і кілька разів на день ходили в «Макдональдс».

«Підлітки пояснили, що просили у чоловіків, що зловживають спиртними напоями, обміняти валюту в обмінному пункті, обіцяючи при цьому придбати для них алкоголь», — розповіла прес-секретар Ленінського РУВС  Тетяна Ковальова.

Кримінальну справу проти школярів порушувати не будуть, так як вони не досягли віку кримінальної відповідальності. Відносно батьків будуть складені адміністративні протоколи за статтею про невиконання батьками обов’язків по вихованню дітей. Їм доведеться заплатити штраф у розмірі до 210 білоруських рублів ( 1554 грн. ).

Добавить комментарий