Хто має право на пільговий проїзд у дніпропетровському транспорті?

Дніпропетровські депутати висловилися «за» пільговий проїзд для дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування, а також для студентів і учнів профтехучилищ. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської міської ради.

«Діти-сироти та ті, що позбавлені батьківського піклування, матимуть право на безкоштовний проїзд. Студенти, учні ПТУ можуть відтепер розраховувати на 50% знижку в електротранспорті. Учні ж загальноосвітніх закладів зможуть користуватися пільгами у автотранспорті, метрополітені та електротранспорті», – повідомляє прес-служба.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Таке рішення підтримали 59 депутатів. Було  також розглянуто питання щодо пільг у метрополітені.

Як зазначила директор департаменту транспорту та зв’язку міськради Ірина Прилипа, у місті майже 40 тисяч пільговиків, які залишилися без такої можливості. Пільги раніше забрали депутати Верховної Ради. До громадян, яких позбавили права на пільги у метрополітені, належать ветерани праці, діти війни, інваліди ІІІ групи.

«Питання обговорювалося із фінансовим департаментом. Було прийняте рішення, що фінансування таких пільг може здійснюватися за рахунок коштів, що передбачені на регулювання цін на проїзд у метрополітені», – наголосила Ірина Прилипа.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь