Як на Дніпропетровщині допомогли інваліду знайти роботу

Не дивлячись на досвід роботи та освіту, всебічну обізнаність і досвідченість – втрата роботи та проблеми зі здоров’ям стали наслідком невпевненості у власних силах. І, лише завдяки фахівцям Дніпровського районного центру зайнятості безробітний інвалід ІІІ групи В’ячеслав віднайшов впевненість у власних силах та спроможності, а головне – своє місце у дружньому колективі на новій роботі.

У березні 2017 року до Дніпровського районного центру зайнятості звернувся В’ячеслав Позняков – інвалід ІІІ групи.

Бажання працевлаштуватися за допомогою служби зайнятості з перших днів перебування на обліку стало визначальним для чоловіка, адже втрата роботи, проблеми зі здоров’ям, значні фізичні обмеження стали наслідком невпевненості у власних силах. Не дивлячись на досвід роботи та освіту, всебічну обізнаність та досвідченість безробіття похитнуло впевненість у власних силах.

Завдяки оперативній роботі Дніпровського районного центру зайнятості з роботодавцями, адресній допомозі з урахуванням потреб та можливостей конкретної особи, з 6 березня 2017 року В’ячеслава працевлаштували на посаду оброблювач інформаційного матеріалу до ТОВ «СЕРВІС ПРО», узгодивши при цьому як потреби підприємства, так і можливості безробітного.

В.Ю. Позняков був дуже вдячний всім фахівцям Дніпровського районного центру зайнятості. «Тут мені допомогли не втратити надію, віднайти впевненість у власних силах та спроможності, а головне – знайти своє місце у дружньому колективі на новій роботі», — говорить колишній безробітний. У черговий раз ми переконалися: «Праця — ліки від усіх хвороб і смутків людства».