Як очистити організм за 24 години

Хороший нічний відпочинок – це один з кращих способів, щоб очистити і відновити організм. Сон допомагає знизити рівень кортизолу і стресу, боротися із зайвою вагою, та й просто покращує загальне самопочуття. Це перший спосіб очистити організм. Пише zdorovia.com.ua.

2. Випийте склянку води відразу після пробудження і прямо перед сном
І звичайно, намагайтеся пити якомога більше води протягом дня. Під час сну організм не отримує рідини, тому слід забезпечити його гідратацію завчасно до нічного відпочинку і відразу після пробудження. Це не тільки освіжить організм, але і дасть заряд бадьорості та енергії на весь день.

3. Займіться розтяжкою
Бажано робити такі вправи кожну годину хоча б по п’ять хвилин. Це не тільки зменшить втому, а й прискорить серцеві скорочення, спалюючи тим самим калорії.

4. Уникайте алкоголю
Для нашого тіла алкоголь – це токсин. Отже, коли ми випиваємо міцні напої, наше тіло буде сприймати і накопичувати калорії від решти їжі і рідини у вигляді жиру.

5. Не обмежуйте і не коріть себе
Не варто лаяти себе за з’їдене, випите або зроблене. Організм відчуває стрес від таких думок. Жодна їжа або напій не повинні вважатися забороненими. Просто постарайтеся продумати свій раціон і слідувати йому настільки, наскільки це можливо.

 

Фото: pixabay