Як підприємець з Дніпропетровщини відкрив бізнес мрії

Дмитро Пасечник завжди мріяв створити власний бренд домашнього декору з різноманітних матеріалів: деревини, пластику та композиту. Здійснити мрію вдалося завдяки державному гранту. Чоловік подав заявку на порталі «Дія» та успішно захистив бізнес-план перед комісією Дніпропетровського обласного центру зайнятості. Повідомляють у Дніпропетровській обласній раді.

Дмитро вже отримав 250 тис. грн, за які придбав фрезерний верстат з числовим програмним керуванням, торцювальну пилку та стружковідсмоктувач. Тепер його команда має змогу виготовляти дерев’яні підноси під ранкову каву, підсвічники, вази, декоративний посуд та елементи меблів.

«В кожному нашому витворі є душа та певна енергетика, адже наші дерев’яні вироби урізноманітнюють декор оселі, приносять комфорт і, найголовніше, позитивні емоції клієнтів. А це найголовніше для мене та моєї команди», — ділиться бізнесмен.

За державною програмою «єРобота» бажаючі можуть отримати мікрогрант на створення або розвиток бізнесу – від 50 до 250 тис грн. Для цього потрібно розробити бізнес-план та надіслати заявку через портал «Дія».