Як продати харчові продукти на державному маркетплейсі: поради для постачальників

Для успішного ведення бізнесу, важливо використовувати всі доступні способи розширення ринків збуту. Однією з таких можливостей є державний маркетплейс Prozorro Market, де підприємці можуть робити свої пропозиції державним установам.

А нещодавно Кабінет Міністрів України зробив е-каталог обов’язковим для закупівлі харчових продуктів. Тож це чудова можливість для всіх, хто є постачальниками цієї категорії товарів. І сьогодні ми розглянемо, як можна швидко та безпечно реалізовувати власну продукцію, а також поділимося порадами, що допоможуть під час участі.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Що таке Prozorro Market

Prozorro Market — це електронний маркетплейс, створений для спрощення процесу закупівель державним організаціям, адже тільки вони є замовниками. Постачальники можуть продати свій товар лише після того, як зареєструються на спеціально акредитованому е-майданчику для проведення публічних закупівель. Все відбувається так:

  • замовник оголошує запит ціни пропозицій на закупівлю необхідного товару/послуги;
  • постачальники надсилають свої пропозиції;
  • переможцем стає той, у кого пропозиція була найнижча.

Далі учасник виконує замовлення та отримує за це винагороду. Детальніше про весь процес ви можете дізнатися за посиланням.

Поради для постачальників

Зробіть наступне:

  1. Підготуйте документи та пройдіть кваліфікацію: перевірте та підготуйте всі необхідні документи для проходження кваліфікації з постачання певного товару/послуг.
  2. Слідкуйте за строками проведення: завжди слідкуйте за термінами проведення закупівель, реагуйте та під’єднуйтеся до них вчасно.
  3. Виконуйте умови договору: дотримуйтесь умов договору після укладення угоди. Це забезпечить вам репутацію надійного постачальника та збільшить шанси на замовлення, наприклад, вже в комерційних торгах.
  4. Аналізуйте конкурентів: регулярно аналізуйте пропозиції конкурентів, аби зрозуміти цінову політику на ринку та зробити ваші пропозиції більш привабливими для замовників.

Як допоможе електронний торговельний майданчик SmartTender.biz

Електронний торговельний майданчик SmartTender.biz допоможе постачальникам легко взаємодіяти з Prozorro Market. Він надає можливість автоматизувати процеси подання заявок, моніторингу, пошуку та управління тендерами. На сайті SmartTender.biz ви знайдете:

  • безкоштовні освітні матеріали (інструкції, блог, новини, вебінар зі світу закупівель);
  • технічну та юридичну підтримку від спеціалістів майданчика;
  • корисні інструменти для роботи (наприклад, сервіс аналізу конкурентів і т.д..).

Все що потрібно — зареєструватися на сайті у ролі «Постачальника», пройти кваліфікацію та дочекатися рішення адміністратора каталогу про схвалення вашої заявки. Після цього, ви зможете брати участь в закупівлях Prozorro Market. А якщо у вас виникли питання — звертайтеся до служби підтримки майданчика SmartTender.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!