Як у Дніпрі Міс та Містера обирали (Фото)

У Дніпрі у передостанній день весни в Університеті митної справи та фінансів відбувся щорічний конкурс «Міс та Містер УМСФ-2019». Журналіст «Вістей» побувала на заході та переконалася, що у Дніпрі живе талановита і креативна молодь.

Палітра жанрів

У конкурсі взяли участь представники всіх факультетів навчального закладу. За звання «Міс та Містер УМСФ» боролися 8 чарівних красунь та 8 джентль­менів, серед яких 2 — курсанти Ліцею митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою при УМСФ. Молодь дивувала пластикою і співом, демонструвала вбрання, піднімала настрій гумором і дотепним розумом, а також дівчата та хлопці вражали запальними танцями.

Журналіст «Віс­тей» поцікавилася у проректора із організаційно-гуманітарної роботи Університету митної справи та фінансів, художнього керівника народного ансамблю фольклорного танцю «Веселка» Сергія Жира, яке значення для вишу має даний захід. За словами Сергія Івановича, традиція проведення конкурсу почалася ще у 1997 році. Пізніше студенти самі виявляли ініціативу і бажання проводити «Міс та Містер УМСФ» щорічно. «Це пов’язано з тим, що і нині цей конкурс вважається одним з найцікавіших, найініціативніших  та найпопулярніших. Адже креативні творчі номери та постановки готують самі студенти. Тому можемо спостерігати усі жанри художньої самодіяльності: театральне, музичне (вокальне), хореографічне, циркове, показове і декоративно-ужиткове мистецтво, а також оригінальні й розмовні жанри.  Палітра виступів — найрізноманітніша. У поєднанні усе це сповнене енергією і молодим запалом, що робить наш конкурс особливим».

Кращі з кращих

Журі було важко обрати переможців, адже кожен учасник — гідний перемоги. Звання «I Віце Міс» отримала Аліна Книш, «II Віце Міс» — Анастасія Трегуб. Гучними оплесками глядачі зустріли «Міс УМСФ-2019» — Вікторію Полухову та «Містера УМСФ-2019» — Анд­рія Трішечкіна.  Усі учасники отримали чималу кількість подарунків від партнерів УМСФ: Дніпропетровської митниці, ГТУЮ в області, Асоціації міст України, банків, логістичних компаній, ІТ-фірм, адвокатів та успішних підприємців.

Гості заходу були переповнені емоціями та яскравими враженнями від виступу талановитої молоді.

Марина Положай,

фото автора