Як у Дніпрі підготувалися до Водохреща

У Дніпрі визначено десять офіційних майданчиків, де відбуватимуться водохресні купання. Чотири з них відкриють на прохання релігійних організацій. Про це повідомив заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту ДМР Максим Джихур.

«Саме у цих місцях буде цілком обстежено дно водойм, забезпечено чергування працівників ДСНС, поліції та медичних служб, які у разі необхідності зможуть надавати допомогу», – зазначив Максим Джихур.

Офіційні майданчики: парк Сагайдак, храм Різдва Пресвятої Богородиці (вул. Набережна Заводська, 96), озеро на ж/м Червоний камінь, пляж на Монастирському острові, Свято-Андріївський храм (ж/м Перемога, вул. Набережна Перемоги, 59-А), Палац культури «Північний» (берег р. Самари, човнова станція «Сом»). А на прохання релігійних організацій відкриють чотири локації за адресами: храм на честь Собору Іонна Хрестителя (вул. Січеславська Набережна, 27-Д), храм Святителя Миколая (острів Монастирський, вул. Монастирська, 1), храм ікони Божої Матері «У скорботах і печалях Утішання» (вул. Набережна Перемоги, 37-Д), територія Культурно-етнографічного клубу «Січ» (вул. Набережна Перемоги, 134).

Директор КП «Етнографічні парки Дніпра» Дмитро Каюк розповів, що масштабне святкування Водохреща  організовують на пляжі парку Сагайдак.

«Саме там буде встановлено сцену, де відбудеться концертна програма за участю місцевих колективів, які створюватимуть фон і святкову атмосферу. Також об 11:00 відбудеться служба. Водночас ми дбаємо і про комфорт мешканців. На пляжі стоятиме намет, буржуйки для обігріву та працюватиме фуд-корт. Ми закликаємо усіх містян: будь ласка, приїжджайте у парк Сагайдак! Місця вдосталь для паркування автомобілів і для відзначення свята, і для занурення», – зауважив Дмитро Каюк.

Жителів Дніпра закликали купатися на Водохреще лише в офіційних, пристосованих місцях та у жодному разі не наближатися до води п’яними.

 

Фото: pixabay