Як у Дніпрі пройшов чемпіонат Європи з воднолижного спорту

У Дніпрі закінчився чемпіонат Європи з воднолижного спорту серед юнаків та дівчат (U14, U17).  У ньому взяли участь спортсмени із 20 країн. Збірну України представили вихованці дніпровського водного клубу «Сентоза» та міської дитячо-юнацької школи з воднолижного спорту та вейкбордингу. Марія Цюцюра, Олександр Грушко, Ярослав Постельников та Іван Чорний увійшли до складу команди спортсменів віком до 14 років (U14). Станіслава Просвєтова, Алекс Самойлов, Дамір Філаретов та Ілля Рябинчук представляли збірну України у категорії до 17 років (U17). Повідомляють у прес-службі міської ради.

За підсумками змагань збірна України здобула 8 медалей: шість в особистому заліку та дві – у командному. Зокрема, Станіслава Просвєтова отримала три медалі, а саме: «золото» в багатоборстві, «срібло» у слаломі та трампліні. Одну срібну медаль здобув Алекс Самойлов. «Золото» у фігурному катанні на рахунку Олександра Грушка, а «бронзу» виборола Марія Цюцюра.

У командному заліку українська збірна до 17 років посіла третю сходинку, а команда спортсменів до 14 років – п’яту. У підсумку – бронзова нагорода.