Як встановити Viber на комп’ютер або ноутбук

Viber – зручна програма, що дозволяє відправляти повідомлення, фотографії, відеоконтент, документи та інші файли. Для більшості користувачів вона звична в мобільній версії. Але якщо месенджер використовується для вирішення об’ємних робочих питань (наприклад, необхідно часто пересилати великі файли), зручніше встановити його на комп’ютер або ноутбук. Як це правильно зробити? З докладною інструкцією можна ознайомитися на сторінці blog.foxtrot.com.ua/detalna-instrukcziya-yak-vstanoviti-viber-na-kompyuter-chi-noutbuk.html блогу відомої мережі магазинів техніки та електроніки «Фокстрот».

Плюси Viber

Вайбер полюбили мільйони людей по всьому світу, що не дивно. Адже функціонал дійсно вражає – багато деталей продумано до дрібниць. Ключові переваги програми такі:

 • хороша якість зв’язку, відмінна чутність співрозмовника – ніяких перешкод (при досить високій швидкості інтернету);
 • приємний інтерфейс, розібратися не складно навіть користувачеві початківцю;
 • десятки різних налаштувань (від прихованих чатів до вивантаження всіх повідомлень на e-mail);
 • величезна кількість стікерів та смайлів (безкоштовних і платних).

Поетапна установка на ноутбук або ПК

Як встановлювати Вайбер? Цей процес досить простий, тому не займає багато часу. Розробники намагаються не створювати складності, не забуваючи про конфіденційність та безпеку аудиторії. Алгоритм дій наступний:

 • Зайдіть на офіційний сайт viber.com/ru. Не рекомендується використовувати сумнівні джерела або посилання з неперевірених сайтів – можна підхопити віруси.
 • Натисніть кнопку «Завантажити десктоп».
 • Скачайте програму.
 • Встановіть її (потрібно погодитися з правилами використання). Вибрати директорію не надається можливості.
 • Софт встановлений на ноутбук, але ще не готовий до роботи. Потім програма питає: «У вас є Viber на мобільному телефоні?».
 • Цікаво, що якщо ви відповісте: «ні», то все одно спочатку доведеться поставити месенджер на телефон (якщо Viber вже є – заощадите зайві кілька хвилин).
 • Введіть номер телефону у відповідне поле. Після потрібно натиснути кнопку «Продовжити».
 • Потім з’являється вікно з QR-кодом, який треба відсканувати. При відсутності камери на телефон прийде смс-повідомлення зі спеціальним кодом – попередньо слід натиснути на посилання «У мене не працює камера. Що робити?».

Ідентифікація пройшла успішно. Тепер у вас працює Viber на ноутбуці або комп’ютері. Після Вайбер пропонує синхронізувати чати для максимальної зручності користувача. Всі контакти, чати, групи вашого профілю тепер є і на десктопній версії.

Як синхронізувати чати у всіх пристроях

Спочатку синхронізація підтверджується на комп’ютері, після чого аналогічну дію потрібно виконати і на смартфоні. Функція активується в результаті натискання кнопки «Почати». Після цього важливо почекати кілька хвилин та не закривати месенджер, поки не закінчиться весь процес.

Після успішного завершення синхронізації можна користуватися Viber як на смартфоні, так і на комп’ютері або ноутбуці.