Як знайти справу в ЄРДР?

Спеціально для виконання вимог, які були внесені до українського кримінально-процесуального кодексу, був створений Єдиний реєстр досудових розслідувань — ЄРДР. Цей інноваційний вебресурс доступний за посиланням: https://urdr.gp.gov.ua/.

Вхід до ЄРДР?

Перш ніж отримати доступ до порталу ЄРДР, важливо перевірити відповідність таким вимогам:

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !
  • ОС вашого комп’ютера повинна бути оновленою до актуальної версії — Mac OS або Windows;
  • на вашому пристрої повинна бути встановлена остання версія браузера та Java;
  • необхідне стійке з’єднання з Інтернетом.

Для входу до ЄРДР перейдіть за посиланням — https://erdr.gp.gov.ua/ та запустіть застосунок «Персональних довірчих послуг». Система пропонуватиме вам завантажити файл «sjwsa-gpu.jnlp». Після завершення завантаження відкрийте завантажений файл та в розділі «Персональний сервіс довірчих послуг» під’єднайте носій з сертифікатом для роботи з ЄРДР. Оберіть «Файл на диску» в графі «Тип» та оберіть необхідний файл з сертифікатом. У полі «Пароль» введіть пароль від контейнера з сертифікатом і натисніть «Ок».

Вікно додатка «Персональний сервіс довірчих послуг» відобразить призначені для вас дані, термін дії сертифіката та його серійний номер. На сторінці ЄРДР активуйте кнопку «Вхід в систему» та натисніть «Ок» у вікні. Після цього ви отримаєте доступ до ЄРДР та зможете працювати з реєстром досудових розслідувань.

Як можна виконати перевірку контрагента за відкритими реєстрами?

Всім відомо, що успішність ведення бізнесу та досягнення результатів у будь-якій справі в значній мірі залежать від надійності партнерів і контрагентів. Проведення перевірки на надійність стає обов’язковою процедурою, якщо ви бажаєте уникнути подальших турбот з приводу судових позовів, порушень репутації та фінансових втрат.

Для українських користувачів доступно багато сучасних інструментів, які дозволяють швидко отримати всю необхідну інформацію про потенційних контрагентів. Сервіс YouControl є одним з найпопулярніших та зручних ресурсів, що використовує десятки офіційних джерел для збору даних. На основі цієї інформації система за кілька секунд може створити повну інформаційну карту з великою кількістю корисних даних.

Онлайн-сервіс перевірки компаній YouControl має в своєму арсеналі багато унікальних інструментів для бізнесу, що надають повноцінне досьє на 4 мільйони ФОП і компаній. Більшість українських банків та великих компаній вже співпрацюють з YouControl, оскільки це є дійсно зручним, корисним та вигідним рішенням!

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!