Які професії на Дніпропетровщині є найбільш оплачуваними

У січні–вересні цього року персоналу підприємств, установ та організацій  (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) на оплату праці було спрямовано майже 35,2 млрд.грн. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника зросла проти відповідного періоду попереднього року на 16,5% і становила 4938 грн. Про це повідомляють в Головному управлінні статистики у Дніпропетровській області.

Найбільш оплачуваними в області були працівники, заняті в організаціях, що здійснюють фінансову та страхову діяльність, а також професійну, наукову та технічну діяльності, яким у січні–вересні 2016 р. нараховано у середньому по 8325 грн і 6809 грн відповідно. У промисловості найбільша зарплата була у працюючих на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 7647 грн та металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування – 6898 грн.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Водночас працівники, зайняті у сфері тимчасового розміщування
й організації харчування, у січні–вересні 2016р. могли розраховувати лише на 2804 грн за місяць, а у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – на 2989 грн. У промисловості серед найменш оплачуваних були працівники, зайняті на виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – 2921 грн, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 3136 грн.

У містах області розмір середньомісячної заробітної плати у згаданому періоді п.р. коливався від 8228 грн – у м.Тернівці до 3701 грн – у м.Новомосковську, у районах – від 8507 грн – у Павлоградському до 2698 грн – у Васильківському.

За рівнем оплати праці Дніпропетровщина у січні–вересні 2016р. посіла четверте місце серед регіонів України.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь