Які ранкові заняття зміцнюють здоров’я

Лікарі стверджують, що ранковий розпорядок може визначати настрій на увес день, тонус, а в глобальнішому плані впливає на загальне здоров’я, пише “Жіночий Світ“.

Наступні п’ять ранкових занять допомагають зробити здоров’я набагато міцнішим.

Медитація. Вона дозволяє зосередитись на тому, що необхідно зробити в майбутньому, до того ж це чудовий момент, щоб наповнити свій розум заспокійливими, позитивними думками, позбутися тривожних. Медитація здатна полегшувати стан тривоги та депресії, покращувати якість сну.

Вправи. Почуваєтеся млявим, коли прокидаєтеся? Спробуйте потренуватись. Ранкові розминки та вправи – один із найкращих способів зарядитися енергією та підняти настрій. Завдяки їм покращується концентрація уваги, візуальне навчання, якість мислення, психічне здоров’я в цілому.

Пиття води. Коли ми прокидаємося вранці, організм може бути зневодненим, оскільки провів кілька годин без рідини. Відсутність належної гідратації погіршує пильність, енергію та когнітивні здібності, тому починати день зі склянки води – це одне з найкорисніших для здоров’я занять, що забезпечує профілактику зневоднення.

Провести час із сім’єю. Спілкування з сім’єю, близькими людьми вранці підтримує в організмі вироблення нейромедіаторів, що сприяють позитивному настрою, психічному та розумовому благополуччю.

Скласти перелік справ. У всіх нас бувають дні, коли здається, що треба встигнути виконати дуже багато справ, і це викликає сильну напругу. Щоб день пройшов гладкіше, психологи дають пораду: спробуйте вранці скласти простий перелік справ. Такий список допоможе вам залишатися організованим та зосередитися на тому, що дійсно потрібно зробити насамперед. У результаті це допомагає запобігти надмірному стресу.

Фото з відкритих джерел