Які сни попереджають про хворобу

Виявляється, сновидіння здатні передбачити нам хворобу, що настає. Містика? Можливо. Але спостереження медиків допомогли визначити не лише цей факт, але і зв’язок того або іншого сну з хворобою, що настає. Такі попередження поступають за 1-2 дні до початку хвороби. Серйозніші проблеми сигналізують за 1-2 місяці. Хвороби, пише terrawoman.ua.

Хвороби серця

При серцевих хворобах, що настають, сняться сни, пов’язані зі страхом перед смертю. Наприклад, може приснитися поразка блискавкою або удар в серце. Часто сняться картини гонитви або падіння в прірву. Війна і природні катастрофи також можуть підказати про серцеву хворобу, що настає. При низькому артеріальному тиску сниться яка-небудь слабкість або неможливість чого-небудь. Наприклад, важко поворушитися, перепливти річку або підняти якусь тяжкість.

Хвороби легенів

Неважко припустити, які сни снитимуться при настанні таких хвороб. Задуха, нестача повітря – неодмінні елементи в сновидіннях потенційного хворого. Приклад такого сновидіння. Людина не може пролізти через вузький отвір і застряє в нім на рівні грудей. Людина, котра тоне або придавлена чимось важким уві сні  – найпоширеніші сни, після яких про всяк випадок краще зробити флюорографію.

Шлунково-кишкові захворювання

Огидна, зіпсована їжа може присниться саме перед хворобами цього характеру. Найчастіше уві сні чомусь цю їжу доводиться їсти. Поширене явище – сон, в якому у сплячого випадають зуби. У будь-якому разі, при пробудженні залишається почуття нудоти і гидливості.

Хвороби суглобів і хребта

Сни, пов’язані з цими хворобами, найчастіше викликають незручність. Закуті в кайдани руки або ноги, тісне взуття, непідйомна важкість, яка упивається в хребет і т. п. При артриті часте сновидіння – предмети, які встромлюються в тіло. Місце, куди встромляються ці предмети, найчастіше стає вогнищем захворювання.

Порушення кровообігу

Аналогічна ситуація. Сон покаже той орган або кінцівку, де порушений кровообіг. Наприклад, ходіння по воді, бруду або снігу може вказати на можливе захворювання ніг.

Застуда

Це найпоширеніші захворювання. Тому і сигналів до них помічено немало. Сни можуть бути наступними – купання в холодній воді, прогулянки з голим тілом. Помічено, що потворний або жахливо величезний ніс або голова уві сні також можуть підказати про застуду, що настає. Перед ангіною може приснитися застряглий в горлі предмет. Перед грипом сняться сни, в яких страждає голова. Наприклад, сварка або бійка, в якій по ній б’ють. Спрага, що не проходить, в сновидінні також провіщає якесь простудне захворювання.

Депресія і неврози

У снах, віщуючих нервові розлади, у людини щось не виходить. Наприклад, непереборна яма або стіна, двері, що закрилися, запізнення на потяг або автобус. Відмінність снів перед депресією і неврозами полягає в їх яскравості. Перед депресією сни обумовлені темними тонами. Це може бути непрохідний ліс або безвихідь, сходи, лабіринти і т. д. У переддепресивних снах часто людина опиняється в знайомому їй місці, яке змінюється до невпізнання. Також можуть присниться чудовиська або монстри, від яких доводиться ховатися.

Перед неврозами ж сни яскраві і насичені. Іноді навіть занадто. Тому не слід нехтувати власними сновидіннями. Краще правильно розсудити і замислитися – а раптом це якийсь знак?

Залишити відповідь