Яких фахівців шукають роботодавці Дніпропетровщини?

Протягом січня-березня 2021 року Дніпропетровська обласна служба зайнятості співпрацювала з майже 5,5 тисячами роботодавців, які пропонували працевлаштування на понад 22 тисячі вакансій.

Найпопулярнішими виявились: трактористи, водії, слюсарі, електромонтери, електрогазозварники, електрослюсарі, токарі.

З початку 2021 року кількість вакансій, заявлених роботодавцями до Дніпропетровської обласної служби зайнятості, становила понад 22 тис. одиниць.

Найбільша частина (майже 70,1%) вільних робочих місць, що пропонувались роботодавцями області у січні-березні 2021 року, була зосереджена у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді.

Які ж професії були затребуваними у січні-березні 2021 року?

Найчастіше роботодавці шукали робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, а також кваліфікованих робітників з інструментом. За конкретними професіями – водії, слюсарі, електромонтери, електрогазозварники, електрослюсарі, токарі тощо.

Популярними на ринку праці є працівники сфери послуг – продавці, охоронники, кухарі, швачки тощо.

У сільськогосподарському секторі – трактористи, робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва та робітники фермерського господарства.

Незмінним є попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – лікарів, інженерів різних галузей, вихователів, вчителів, бухгалтерів, фахівців, майстрів, менеджерів, психологів та юристів.

Серед некваліфікованих працівників найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, кур’єри, вантажники та двірники.

Нагадуємо, усі вакансії – на сайті державної служби зайнятості за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Пропозиції оновлюються щодня!