Який політичний підтекст звільнення голови Тернівської райради Антона Недоступа?

Депутати, лояльні до місцевої влади Кривого Рогу, на пленарному засіданні Тернівської райради звільнили голову ради Антона Недоступа, обраного на місцевих виборах від партії «Слуга Народу», посилаючись на «низький рейтинг району» та «незадовільну роботу». Про це заявили у Фейсбуці на сторінці «Слуга Народу. Тернівський район».

Там наголосили, що за інформацією Юрія Корявченкова, Голови Криворізької Міської організації ПП «Слуга Народу», такі об`єктивні «рейтинги» складає сам Виконком Криворізької міської ради. Більше того, жодних законних підстав для проекту рішення, з яким наперед мали бути ознайомлені депутати, надано не було. Депутати, опозиційні місцевій владі, та голова ради Антон Недоступ намагалися достукатися до здорового глузду депутатів та вказували на незаконність такого рішення. Адже воно порушує низку положень Регламенту та Законів, але це нікого не зупинило. І навіть те, що саме на цьому засіданні мав прийматись бюджет району на 2022 рік.

Основною причиною свого зняття Антон Недоступ вважає те, що чим більше він заглиблювався в процес, тим більше дуже «незручних» для посадових осіб Тернівського виконкомому питань ним підіймалось, в тому числі й з корупційною складовою.

«Причини моєї відставки як політичні – так як місцева влада просто скористалась своєю «сформованою» більшістю, так і особисті, пов’язані з моєю активною діяльністю», – розповів колишній Голова.

Крім того, Антон Недоступ зазначив: рік роботи на цій посаді довів, що можна працювати чесно, без корупційних складових, без завищених премій.

«Ми прийшли сюди змінювати район і наше місто у цілому, а тому ми не здаємося і працюємо як депутатська фракція на благо наших громадян», – сказав представник партії «Слуга Народу».

Повну версію інтерв`ю можна прочитати на сторінці «Слуга Народу.Тернівський район» у Фейсбуці (пряме посилання)