Який сніданок вважає найкориснішим для фігури

Для збереження стрункої фігури краще готувати на сніданок страви з яєць, упевнений лікар-дієтолог Майкл Мослі. Він розкрив найкорисніший і найшкідливіший для фігури сніданки, повідомляє “Країна здоров’я“.

Так, дієтолог вважає, що звичка починати день із яєць – це ключ до зниження ваги. При цьому, наголосив фахівець, вони можуть бути приготовані як завгодно. Користь яєць Мослі пояснив високим вмістом білка, а також вітаміну В та селену. Він також запевнив, що цей продукт не підвищує рівень холестерину у крові.

“Варені, некруто, омлет або у вигляді яєчні – вони допоможуть вам довше почуватися ситим порівняно з пластівцями або тостами”, – заявив дієтолог Мослі. Він запропонував додавати в омлет цибулю та гриби, оскільки у першому велика кількість корисних пробіотиків, а в другому – вітаміну D. Відмінними добавками також, за його словами, можуть стати шпинат, часник та куркума.

А ось охочим не набрати вагу або схуднути Мослі не рекомендує додавати до яєць жирний бекон. З раціону на сніданок краще виключити і випічку, тому що він містить багато калорій і майже не приносить користі організму.

фото із відкритих джерел