Якими ліками слід запастися на Новий рік

Різдвяні та новорічні свята пов’язані з великим навантаженням на здоров’я. У святкові дні, як правило, працюють тільки служби екстреної допомоги та невелика кількість чергових аптек. Тому медикаментами варто запастися заздалегідь. Пише znaj.ua.

За словами Катрі Валнер, керівника і провізора аптеки в Талліні, в період свят в домашній аптечці обов’язково повинні бути пластирі, перев’язувальні матеріали, знеболюючі та жарознижуючі засоби, гель від опіків, градусник, препарати від запорів та проносів.

У святкові дні багато зловживають напоями та їжею. У зв’язку з цим, у свята люди часто відчувають проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Проти розладів травлення

Необхідно запастися препаратами від здуття живота, тяжкості та болю в кишечнику. Полегшать життя препарати з ферментами артишоків, ананасів і папаї. Їх потрібно приймати перед їжею або після вечері, якщо відчувається тяжкість.

Якщо навіть після свят, проблеми з шлунком не проходять, їх допоможуть подолати рослини з ефірними маслами, наприклад, чебрець, м’ята перцева, аптечний кріп, кмин і материнка.

Перцева м’ята, полин і калган пожвавлюють роботу печінки і жовчовивідних шляхів. Вони корисні при вживанні важко засвоюваної їжі.

Допоможе травленню також імбир. Його можна споживати свіжим або пити вичавлений імбирний сік. Також можна приймати капсули з імбиром.

Надмірне вживання алкоголю

Побороти похмілля допоможуть пластирі, які містять антиоксиданти. Його потрібно приклеїти на тіло перед тим, як починати випивати і ходити з ним протягом восьми годин після закінчення застілля.

Також можна придбати спеціальні капсули. При цьому, як радить Валнер краще взагалі не зловживати алкоголем.

Опіки

Свята чреваті опіками від піротехніки та свічок. Тому в аптечці має бути охолоджуючий і знеболюючий гель. Щоб місце опіку не торкалося одягу на нього можна накласти спеціальний пластир.

Якщо ж в аптечці цих засобів немає, то місце опіку треба підставити під холодну воду.

Купувати абсолютно всі препарати не має сенсу. Потрібно вибрати декілька найбільш важливих, які на вашу думку, швидше за все знадобляться.

Добавить комментарий