Якщо стався форс-мажор: абітурієнти Дніпропетровщини можуть зареєструватися на додаткову сесію ЗНО

Для тих абітурієнтів Дніпропетровської області, хто з поважних причин не має можливості взяти участь в основному етапі ЗНО, проводиться додаткова сесія. Зокрема, реєстрація на неї стартує 3 травня для учасників АТО, мешканців окупованого Криму й непідконтрольних територій Донбасу. Зареєструватися можна до 20-го травня. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

На додаткове ЗНО можуть подати документи й ті, хто під час основної сесії захворіє, проходитиме практику на підприємстві, перебуватиме за кордоном чи братиме участь у міжнародних або всеукраїнських змаганнях, конкурсах, олімпіадах. Серед форс-мажорів – смерть рідних чи викрадення одного з документів, необхідного для тестування.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Також подати заяву можуть особи, стосовно яких було допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання. Випадок має підтвердити регламентна комісія.

У такому разі до регіонального центру необхідно подати  заяву та документ, який підтвердить причину неучасті в основній сесії.

Детальний графік додаткової сесії ЗНО оприлюднять до 30 квітня.

Додаткова сесія зовнішнього оцінювання – з 26 червня до 12 липня. Результати повідомлять до 18 липня.

Детальні умови – тут.

Основна сесія ЗНО-2019 проходитиме з 21 травня по 13 червня.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!