За ініціативи нардепа БПП Андрія Павелко в Дніпрі відновили стадіон «Трудові резерви»

Футбольне поле, бігові доріжки, місця для тренувань легкоатлетів і баскетболістів — все це включає в себе багатофункціональна спортивна арена «Трудові резерви». Ініціатором реконструкції стадіону виступив Президент Федерації футболу України, народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Андрій Павелко. Завдяки його втручанню об’єкт вдалося передати з балансу Міносвіти в комунальну власність. Будучи главою Бюджетного комітету Верховної Ради, Андрій Павелко домігся виділення додаткових коштів на реконструкцію стадіону

Дніпрі відновили стадіон «Трудові резерви»

«Ми привезли на цей стадіон своїх колег по бюджетному комітету Верховної Ради, щоб вони на власні очі побачили, в якому гнітюче стані була ця площадка. Нам вдалося переконати колег виділити фінансування, частина коштів дав обласного бюджету Дніпропетровщини. Складніше було домогтися рішення в передачі стадіону з державної власності у спільну власність громад», — сказав Андрій Павелко під час урочистого відкриття 5 червня.

Пропускна здатність стадіону після відновлення буде становити більше 500-600 дітей на годину. Одночасно тут можна буде займатися на 6 спортивних майданчиках по міні-футболу, на великому футбольному полі, в легкоатлетичний манеж. З відкриттям стадіону працюватимуть секції боксу, настільного тенісу, важкої атлетики. Також тут передбачений тренажерний зал. У планах — будівництво багатофункціонального «Олімпійського дому».

«Я впевнений, звідси почнеться відродження в Дніпрі і регіоні олімпійських видів спорту. Це дуже важливо — показати, що ми будуємо, створюємо базу для наших юних спортсменів», — додав народний депутат України.

Дніпрі відновили стадіон «Трудові резерви»_1

Екс-міський голова Дніпра, народний депутат Іван Куліченко зазначив, що вирішення питання реконструкції не могли знайти дуже давно. «Я вдячний Андрію Павелко за те, що даний стадіон був передан в спільну власність громад. Об’єднавши зусилля обласного та державного бюджетів, ми змогли отримати такий прекрасний сучасний об’єкт. Упевнений, що тут буде виховуватися нове покоління спортсменів», — повідомив Іван Куліченко.