За місяць медогляди пройшли майже 6 тисяч бійців АТО

Порадитися з медиками, здати аналізи, пройти обстеження. Безкоштовно та без черг. За місяць 5 тисяч 700 демобілізованих регіону пройшли медогляди. Для кожного фахівці розробили індивідуальну програму лікування та реабілітації, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Ми першими в країні організували комплексні медогляди атошників. Протягом місяця на чоловіків чекали в усіх лікарнях, їх приймали без черг та прив’язки до прописки. Медики обстежили 5 тисяч 700 бійців, – сказав Валентин Резніченко. – Такою практикою зацікавились у Міністерстві охорони здоров’я. Досвід нашої області з медоглядів атошників буде поширено на всю країну».
Демобілізовані чоловіки проходили обстеження в амбулаторіях. Тих, хто за станом здоров’я не міг прийти до медзакладу самостійно, лікарі відвідували вдома. Кожному підібрали індивідуальне лікування. Для понад 2 тисяч чоловіків – це прийом ліків, уколи, крапельниці. Для більше 600 – масажі, лікувальна фізкультура.
Усі бажаючі отримали довідки для відпочинку у санаторіях.
«Протягом місяця медики обстежували по 200 чоловіків щодня. Тепер вони краще розуміють специфіку роботи з демобілізованими, мають підхід до кожного, – зазначила заступник директора обласного департаменту охорони здоров’я Олена Лугова. – У планах – обстежити всіх бійців, які вже повернулися додому. Їх в області 12 тисяч 600. Чоловіків чекають на медогляди у будь-який зручний час».

Адреси медзакладів, які приймають атошників, за посиланням

Добавить комментарий