За підтримки Юрія Берези знімуть фільм про психологічну підтримку та адаптацію українських ветеранів

Нещодавно творча студія «12-й кадр» розпочала розробку нового фільму «Бути», який присвячений психологічній підтримці захисників України після їх повернення зі Сходу.

Для реалізації проекту потрібні були кошти і «12 кадр» вирішив зібрати їх через одну із краудфандингових платформ. Вже за декілька днів всі необхідні кошти для створення сценарію були зібрані завдяки допомозі Юрія Берези.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала режисер студії «12 кадр» Катерина Стрельченко.

«Друзі, збір на сценарій фільму «Бути» на підтримку воїнів АТО закритий! Уся сума зібрана за три дні! Але по порядку. Вчора ввечері мені написали з краудфандингової платформи «Зміст»: «Катю, ви бачили? Хтось поклав 15 тис грн на ваш проект! Вітаю!». Подивилася – дійсно прийшли. Радіємо звісно. Хто? Шо? Невідомо. Через пару годин ситуація стала прояснятися, – виявилось, що нам допоміг Юрій Береза. Додзвонилася, вельми дякую, а він: «Так, давайте без перфоменсів, не перший день знайомі. Знімайте фільм і на прем’єру запрошуйте!». Ну що сказати? Безмежно дякуємо усім, хто долучився до проекту. Ви – справжні! Юрію Березі особлива подяка. Ще раз довів, що йому не байдужа доля наших бійців», – написала Катерина Стрельченко.

Також Катерина Стрельченко додала, що раніше студія «12 кадр» неодноразово співпрацювала з Юрієм Березою. За його підтримки за останні роки було створено декілька фільмів про батальйон «Дніпро-1»: «Іловайськ. Лицарі неба», «Піски. Лицарі неба» і «Все буде Дніпро».

«Для нас, як для авторів, тема війна є дуже болючою і важливою, яка вимагає постійної ваги у суспільстві. В цьому році було вирішено реалізувати проект, націлений на допомогу захисникам після їх повернення зі Сходу, адже психологічна підтримка – це важливо в країні, де точиться війна. Герой фільму – учасник бойових дій, який після війни стояв на межі самогубства, але зміг побороти себе і готовий поділитися досвідом власного життя, щоб врятувати побратимів. Ми вдячні за допомогу Юрію Березі. Він вже неодноразово підтримував нас у зйомках попередніх фільмів про бійців. Саме це дало нам поштовх для подальшої співпраці», – додала режисер.